ସାମସଙ୍ଗର ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚରେ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ଅଫର୍, ଅଧା ମୂଲ୍ୟରେ କିଣନ୍ତୁ ଏହି ଘଣ୍ଟା

ଆମାଜନ ବିକ୍ରିରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ୱାଚ୍ 4 ଏବଂ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ୱାଚ୍ 3 ରିହାତି ମିଳୁଛି।ଏଥିସହ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ବରୋଦା କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରି ପେମେଣ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ୧ ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଅତିରିକ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ତେବେ ଯଦି ଆପଣ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆମାଜନରେ ସାମସଙ୍ଗ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଫିଚର୍ ଓ ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଏହି ଘଣ୍ଟା ଆଇଫୋନ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବ।

ଏହାର ଡାଏଲ୍ ସାଧାରଣ ଘଣ୍ଟା ପରି ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଭଳି ରଖାଯାଇପାରିବ। ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ବ୍ୟାଟେରୀ ସରିଯିବା ପରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଫୋନରୁ ଓୟାରଲେସ୍ ଭାବେ ବ୍ୟାଟେରୀକୁ ବୁଷ୍ଟ କରାଇଥାଏ। ଏହାର ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଉଭୟ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଡିଜାଇନ୍ ରହିଛି ଏହି ଘଣ୍ଟାରେ। ତେବେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ପ୍ରଥମ ଘଣ୍ଟା ହେଉଛି ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ୱାଚ୍ 4 ବ୍ଲୁଟୁଥ୍,ଏହି ଘଣ୍ଟାର ମୂଲ୍ୟ ୨୯ ହଜାର ୯୦୦ ଟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ଡିଲରେ ୪୫ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ରହିଛି, ଯାହା ପରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ୧୬ ହଜାର ୬୦୦ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ। ଏହି ଘଣ୍ଟା ଆପଣ ପିଚ, ବ୍ଲାକ୍, ସିଲଭର ଏବଂ ଗ୍ରୀନ୍ ରଙ୍ଗରେ କିଣି ପାରିବେ।

ଏହାର ଡିଜାଇନ୍ କ୍ଲାସୀ ଓ ଚମତ୍କାର ଏବଂ ହାତରେ ଥିବା ଏହି ରାଉଣ୍ଡ ଡାଏଲ୍ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଦେଖାଯାଏ। ଏହାର ଡାଏଲ୍ 40 ମିମି, ଯାହାକି କୁଲ୍ ଲୁକ୍ ଦିଏ। ଏହି ଘଣ୍ଟାର ପଛ ପ୍ୟାନେଲରେ ସାମସଙ୍ଗ ବାୟୋ ଆକ୍ଟିଭ୍ ସେନ୍ସର ଦିଆଯାଇଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟର ଗତି ଏବଂ ବ୍ଲଡ଼ ଅକ୍ସିଜେନ୍ ସ୍ତର ବିଷୟରେ କହିଥାଏ। ଏହାର ଅନେକ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ମୋଡ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ରିଅଲ୍ ଟାଇମ୍ ଡାଟା ଟ୍ରାକ୍ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଣ୍ଟାରୁ BMI ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ।

ଏହା ପରେ ଆସୁଛି ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ୱାଚ୍ 4 ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ । ଏହା ଗ୍ରୀନ ରଙ୍ଗରେ ୩୪ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତିରେ ଉପଲବ୍ଧ। ରିହାତି ପରେ ଆପଣ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ଘଣ୍ଟାକୁ ଡିଲରେ ୧୯ ହଜାର ୬୯୦ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ହେଉଛି ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ୱାଚ୍ 3 45 ମିମି ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ । ଏହି ସାମସଙ୍ଗ ଘଣ୍ଟାର ମୂଲ୍ୟ ୩୪ ହଜାର ୯୯୦ ଟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ୪୯ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତିରେ ମିଳିବ। ଅଫରରେ, ଆପଣ ଏହି ଘଣ୍ଟାକୁ ୧୭ ହଜାର ୯୯୦ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ।

ଏହି ଘଣ୍ଟା ଗୋଲ୍ଡ, ସିଲ୍ଭର୍ ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗର ଉପଲବ୍ଧ। ଏହା ଏକ ଗୋଲାକାର ଡାଏଲ୍ ୱାଚ୍ ଯାହା ହାତରେ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଦେଖାଯାଏ। ଏଥିରେ ଚମଡ଼ା ପ୍ରେସର୍ ଅଛି ଓ ଏହି ଘଣ୍ଟାର ବିଶେଷତ୍ୱ ​​ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ଏହାର ସ୍କ୍ରିନକୁ ସାଧାରଣ ଘଣ୍ଟା ପରି ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ ୱାଚ୍ ଭଳି ରଖିପାରିବେ। ଏହି ଘଣ୍ଟାର ବ୍ୟାଟେରୀ ଗୋଟିଏ ଚାର୍ଜରେ ଦିନସାରା ରହିଥାଏ। ଏହାର ଡାଏଲ୍ ୪୫ ମିମି ଏବଂ ଏହା ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ। ଏହି ଘଣ୍ଟା ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 5.0 କିମ୍ବା ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ଚଳାଉଥିବା ଫୋନ୍ ସହିତ ପରିଚିତ।

ଏହା ଛଡ଼ା ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟ୍ ୱାଚ ହେଉଛି ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ୱାଚ୍ 3 । ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୩୦ ହଜାର ୯୯୦ ଟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ରିହାତିରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ରୂପା ରଙ୍ଗ ଥିବା ଏହି ଘଣ୍ଟାର ଦ୍ୱିତୀୟ ୧୭ ହଜାର ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ 30,990 ୬୭୭ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.