ଆଜି ଆୟୋଜିତ ହେବ ଆପଲ୍ ଇଭେଣ୍ଟ: ଆଇଫୋନ୍ 14 ସିରିଜ୍ ସହିତ ଅନ୍ୟ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ପ୍ରଡକ୍ଟ , ଏପରି ଦେଖନ୍ତୁ ଲାଇଭ୍

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର କିଛି ବର୍ଷ ଅନୁପାତରେ ସବୁ ଫୋନ୍ କମ୍ପାନୀ ନିଜର ମେଗା ଇଭେଣ୍ଟ ଆୟୋଜିତ କରିଥାନ୍ତି। ତେବେ ଆପଲ୍ ମଧ୍ୟ ନିଜର ମେଗା ଇଭେଣ୍ଟ ଆଜି ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ଆପଲ ଗ୍ୟାଜେଟ ଲଞ୍ଚ ହେବ। ଆଇଫୋନ୍ 14 ସିରିଜର ଲଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଆଜି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସିରିଜ୍ ଅଧୀନରେ ଆଇଫୋନ୍ 14, ଆଇଫୋନ୍ 14 ପ୍ଲସ୍ / ମ୍ୟାକ୍ସ, ଆଇଫୋନ୍ 14 ପ୍ରୋ ଏବଂ ଆଇଫୋନ୍ 14 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ଲଞ୍ଚ ହେବ।

ଆପଲ୍ କମ୍ପାନୀର ନୂତନ ଫୋନ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଇଭେଣ୍ଟ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଜେନେରେଶନ ଆଇଫୋନ୍ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆମେରିକାର ଟେକ୍ ଜଏଣ୍ଟ୍ ଆପଲ୍ ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ବଡ ଇଭେଣ୍ଟ ଆଜି ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, କମ୍ପାନୀ ଆଇଫୋନ୍ 14 ରୁ ନୂତନ ପ୍ରୋ ଆପଲ୍ ୱାଚ୍ ମଡେଲ୍ ଲଞ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ବଡ ଘୋଷଣା କରିପାରିବ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଆପଲ୍ ଇଭେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀର ତୃତୀୟ ଲାଇଭ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ହେବ, ଯେତେବେଳେକି ଏହା ସିଲେକ୍ଟ ମିଡିଆ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଆପଲ୍ ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଆପଲ୍ ଡଟ୍ କମ୍, ଆପଲ୍ ର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଏବଂ ଆପଲ୍ ଟିଭି ଆପ୍ ରେ ଲାଇଭ୍ ଦେଖିପାରିବେ ଗ୍ରାହକ। ଆପଲ୍ କହିଛି ଯେ ଆଇଫୋନ୍ 14 ଇଭେଣ୍ଟ ଭାରତରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୭ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜି ରାତି ୧୦.୩୦ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ସେହିଭଳି କପର୍ଟିନୋରେ ସକାଳ ୧୦ ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ଆଜି ଆଇଫୋନ୍ 14 ସିରିଜର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହେବ। ଆଇଫୋନ୍ 14 ଏବଂ ଆଇଫୋନ୍ 14 ପ୍ରୋ ବିଷୟରେ ଖବର ଅଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କୁ 6.1-ଇଞ୍ଚ ଡିସପ୍ଲେ ମିଳିବ, ଯେତେବେଳେ ଆଇଫୋନ୍ 14 ମ୍ୟାକ୍ସ / ପ୍ଲସ୍ ଏବଂ ଆଇଫୋନ୍ ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସକୁ 6.7-ଇଞ୍ଚ ସ୍କ୍ରିନ୍ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ।

ଆଜି ବାର୍ଷିକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଶସ୍ତା ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଆପଲ୍ ଏହାର ବାର୍ଷିକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଶସ୍ତା ଆପଲ୍-ୱାଚ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୱାଚ୍ SE ଠାରୁ କମ୍ ରହିପାରେ। ଯୁବ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଅନେକ ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରେ। ଏଥି ସହିତ, ଇଭେଣ୍ଟରେ ଆଇଫୋନ୍ 14, 14 ମ୍ୟାକ୍ସ, 14 ପ୍ରୋ, 14 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ଏବଂ ନୂତନ A16 ଚିପସେଟ ଭଳି ଫୋନ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇପାରିବ। ତେବେ ଏହି ସବୁ ଗ୍ୟାଜେଟ ସେଲ୍ ହେବା ସମୟରେ ବଡ଼ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏଥିରୁ ପାଇବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.