ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ପାଇଁ ଆପଲ୍ M1 ମ୍ୟାକବୁକ୍ ଏୟାର ପ୍ରାଇସ ହେଲା ସବୁଠୁ କମ, ଜଲ୍ଦି କିଣନ୍ତୁ

ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଇଁ ସବୁଠି ଜମୁଛି ଅଫର ମାଡ। ତେଣୁ ନୂଆ ବର୍ଷ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ପାଇଁ ଆପଲ୍‌ ର ସୁପର ପାୱାରଫୁଲ ଲ୍ୟାପଟପରେ ଆସିଛି ବଡ ଅଫର ଆଉ ଡିସକାଉଣ୍ଟ । ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଆଉ କିଛି ଦିନ ବାକି ଅଛି, କିନ୍ତୁ ବଡ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନୂଆ ଅଫର ମିଳୁଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ, ବ୍ରିଟେନରେ ଆପଣ ଆମାଜନରେ ମାତ୍ର ୮୮୯ ଡଲାରରେ ସୁପର ପାୱାର ୨୦୨୦ M1 ମ୍ୟାକ୍ବୁକ୍ ଏୟାର ପାଇପାରିବେ । ଏହାର ଖୁଚୁରା ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି ୧୧୦ଡଲାର ଏବଂ ଏହି ମଡେଲ ସବୁଠାରୁ କମ ଦାମ୍‌ ର ଅଟେ । ଏମିତି ମଡେଲ ଏତେ କମ ପ୍ରାଇସ ରେ ପାଇବା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ।

US ରେ , B&H ଫଟୋ ମାକବୁକ୍ ଉପରେ କାରବାର କରି ଛୁଟିଦିନରେ ହେଉଥିବା କାରବାର ଚଳାଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସମାନ ମାକବୁକ୍ ଏୟାର ମଡେଲ ର ପ୍ରାଇସ ରହିଛି ୭୦ ଡଲାର । ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ
$୯୨୯ରେ ଓ ଆହୁରି କମ ପ୍ରାଇସ ରେ ଏହି ମ୍ୟାକ ବୁକ ଉପଲବ୍ଧ । B&H ଫଟୋରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାକବୁକ୍ ଏୟାରର ମାତ୍ର ୮୪୯ ଡଲାରରେ ରହିଛି ।

Macbook
Picture Credit – Engadget

ତେବେ ଆପଲ ତରଫରୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ଯେ ଏଗୁଡିକ ହେଉଛି କିଛି ବଡ ଏବଂ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଲ୍ ଯାହା ଆମେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାକବୁକ୍ ଏୟାର ପାଇଁ ରଖିଛୁ । ତେବେ କ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଲ କମ୍ପାନୀ ମ୍ୟାକ ବୁକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଫର ଆଣିଛି । ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଲାପଟପ ର ଫିଚର ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି ଓ ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଫର ରେ ମିଳିବ । କମ୍ପାନୀ ଅନୁଯାୟୀ ମ୍ୟାକବୁକ ପ୍ରୋ ୧୬ ଇଞ୍ଚ ଓ ମ୍ୟାକବୁକ ଏୟାର ଏମଆଇ ର ରିଭ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି । ତେବେ ଏହି ଲାପଟପକୁ ସବୁଠାରୁ ପାୱାରଫୁଲ ଲାପଟପ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି । କାରଣ ଏହାର ଫିଚର ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ସବୁ ଲାପଠାରୁ ଭଲ ରହିଚି । ଆମେରିକାରେ ଏହାର ଡିଲ୍‌ ଭଲ ହେଉଥିବାରୁ ଇଣ୍ଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ପ୍ରାଇସ ଭଲ ରହିବ ବୋଲି କୁହାଯାଛି । ଏହାର ଯେତିକି ଦାମ ରହିଛି ତା ଠାରୁ କିଛି ପରିମାଣରେ ଅଫର ପାଇଁ କମିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.