ଗରମରୁ ତ୍ରାହି ପାଇବା ପାଇଁ ଆଣନ୍ତୁ ଏହି AC ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ , ଆମାଜନ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ମିଳୁଛି ଭାରି ଡିସକାଉଣ୍ଟ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଢ଼ିଆ ଡିଭାଇସ୍‌ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଏହି ଡିଭାଇସକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ଟାଇଁ ଟାଇଁ ଖରାରେ ବି ଆରାମରେ ବାହାରେ ବୁଲି ପାରିବେ ଆଉ ଥଣ୍ଡା ପବନର ମଜା ନେଇ ପାରିବେ ।

କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବେ ଯେ ଏତେ ଖରାରେ ବାହାରକୁ କେମିତି ଯିବେ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାର ପ୍ଲାନକୁ ବେଳେବେଳେ କ୍ୟାନ୍ସଲ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବଢ଼ିଆ ଡିଭାଇସ୍‌ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଏହି ଡିଭାଇସକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ଟାଇଁ ଟାଇଁ ଖରାରେ ବି ଆରାମରେ ବାହାରେ ବୁଲି ପାରିବେ ଆଉ ଥଣ୍ଡା ପବନର ମଜା ନେଇ ପାରିବେ । ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଡିଭାଇସକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ପଡ଼ିବନି । ଏହାକୁ ପିନ୍ଧି ଆପଣମାନେ ଏହାର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ । ଆମେ ଯେଉଁ ଡିଭାଇସ୍‌ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ତାହା ଡ୍ରେସରେ ଫିଟ ହୋଇ ରହିଛି । ତେବେ ଏହି ଡ୍ରେସର ନାଁ ହେଉଛି ଏୟାର କଣ୍ଡିସନର୍‌ ଜ୍ୟାକେଟ । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟକୁ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପିନ୍ଧି ପାରିବେ । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପିନ୍ଧିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗିବ ଆପଣ ଯେମିତି ଏସି କିମ୍ବା କୁଲର୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍ କିପରି କାମ କରେ, ଏହାର ଦାମ୍‌ କେତେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ କେମିତି କିଣିବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଏୟାର କଣ୍ଡିସନର ଜ୍ୟାକେଟ୍‌:
ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ଏୟାର କଣ୍ଡିସନରର ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଅନଲାଇନ୍ ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆମାଜନ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରୁ କିଣି ପାରିବେ । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟର ରିଏଲ ପ୍ରାଇସ୍‌ ୨୦,୧୮୪ ଟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ୩୧ ପ୍ରତିଶତ ଡିସକାଉଣ୍ଟରେ ମାତ୍ର ୧୩,୯୨୦ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ । ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆପଣଙ୍କୁ ଆହୁରି ଅନେକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ଅଫର କରୁଛି । ଆପଣ ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍କୁ ନୋ କଷ୍ଟ EMI ରେ ମଧ୍ୟ କିଣିପାରିବେ, ଯାହାର ମାସିକ EMI ମାତ୍ର ୬୨୬ ଟଙ୍କା ହେବ ।

ଯଦି ଆମେ ଏହି ଜ୍ୟାକେଟର ଫିଚର ବିଷୟରେ କହିବା ତେବେ ଏହି ଜ୍ୟାକେଟରେ ୧୦,୦୦୦ mAhର USB ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ୨ ଟି ଫ୍ୟାନ୍‌ ଏବଂ ଏକ କେବୁଲ୍ ପାଇପାରିବେ । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟକୁ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ୧୩ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ଏହା ଏକ ୱାଟରପ୍ରୁଫ୍ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ହୋଇଥିବାରୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ବର୍ଷା ସମୟରେ ବି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ।

ବିଆରଆରଏଫ୍‌ େଓ୍ଵରଏବଲ୍‌ ଫ୍ୟାନ୍‌ :

୯ ବ୍ଲେଡ୍ ରହିଥିବା ଫ୍ୟାନ୍ ସହିତ ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍ ପିନ୍ଧିଲେ ଆପଣ ଜମା ବି ଗରମ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍ ସ୍ଲିଭଲେସ୍ ରହିଛି ଅର୍ଥାତ ଏହି ଜ୍ୟାକେଟରେ ହାତ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ । ଏଥିରେ ୧୦,୦୦୦ mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ମିଳିବ । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟକୁ ଉଭୟ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ପିନ୍ଧିପାରିବେ । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ଆପଣ ଏଥିରେ ଭଲ କଲର ଅପ୍ସନ ବି ପାଇବେ । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟରେ ଆପଣ ୪ ରନିଂ ସ୍ପିଡ୍ ମୋଡ୍ ପାଇବେ । ଏହି ଜ୍ୟାକେଟ୍ ୧୪ ଘଣ୍ଟାର ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ଦେଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହା କେତେ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟବହାର ହୋଇପାରିବ ଏହାର ସ୍ପିଡ୍‌ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ । ଏହି କୁଲିଂ ଜ୍ୟାକେଟର ରିଏଲ ପ୍ରାଇସ୍‌ ହେଉଛି ୫,୯୯୯ ଟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ଆମାଜନରୁ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ ଡିସକାଉଣ୍ଟରେ ମାତ୍ର ୪,୭୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.