BSNLର ଜବରଦସ୍ତ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ: ୯୧ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ମିଳିବ ୯୦ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି

BSNL ହେଉଛି ପ୍ରଥମ କମ୍ପାନୀ ଯାହାକି ୧୦୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ୩ ମାସର ଲଙ୍ଗ ଭାଲିଡିଟି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ନିଜ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ, କମ୍ପାନୀ ଏହାର ତାଲିକାରେ ଏହିପରି ଅନେକ ପ୍ଲାନ ଯୋଡିଛି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ମୂଲ୍ୟ ଠାରୁ ବହୁତ କମ୍ ଅଟେ ।

ଟେଲିକମ୍ ସେକ୍ଟର ସରକାରୀ କମ୍ପାନୀ BSNL ସବୁବେଳେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଶସ୍ତା ଏବଂ ସୁଲଭ ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ଜିଓ, ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନ ତୁଳନାରେ BSNL ର କମ୍ ଗ୍ରାହକ ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କଠୋର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦେଇଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ବି ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ କଥା ଉଠେ, BSNL ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଆଗରେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀର ଏକ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ ନ କରିପାରନ୍ତି ।

BSNL ର ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ୮ କୋଟି ୟୁଜର୍ସ ଅଛନ୍ତି । ନିଜ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ, କମ୍ପାନୀ ଏହାର ତାଲିକାରେ ଏହିପରି ଅନେକ ପ୍ଲାନ ଯୋଡିଛି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ମୂଲ୍ୟ ଠାରୁ ବହୁତ କମ୍ ଅଟେ । BSNLର ଲଙ୍ଗ ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଏକ ପ୍ଲାନ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ୧୦୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ ଦାମରେ ୯୦ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ପାଇପାରିବେ ।

ବିଏସଏନଏଲ ଏହାର ୯୧ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ ସହିତ ଜିଓ, ​​ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି । BSNL ଏହାର ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୯୧ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ୯୦ ଦିନର ଲଙ୍ଗ ଭାଲିଡିଟି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ BSNL ହେଉଛି ପ୍ରଥମ କମ୍ପାନୀ ଯାହାକି ୧୦୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ୩ ମାସର ଲଙ୍ଗ ଭାଲିଡିଟି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ।

ତେବେ BSNL ର ଏହି ପ୍ଲାନ ସମସ୍ତ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ନୁହେଁ । ଏହି ପ୍ଲାନ ସେହି ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବେଷ୍ଟ ଅପ୍ସନ, ଯେଉଁମାନେ BSNL ସିମ୍ କୁ ନିଜ ଫୋନରେ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ସିମ୍ ଭାବରେ ରଖନ୍ତି । ୯୧ ଟଙ୍କା BSNL ରିଚାର୍ଜ ସହିତ, ଆପଣ ଫୋନକୁ ୯୦ ଦିନ ପାଇଁ ଆକ୍ଟିଭ ରଖିପାରିବେ । ଆପଣ ଏହି ପ୍ଲାନରେ କଲିଂ ସୁବିଧା ପାଇବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଇନକମିଙ୍ଗ କଲ୍ ସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ନମ୍ବରରେ ରହିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.