ଶାନଦାର୍ ଅଫର୍! ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଶସ୍ତାରେ ମିଳୁଛି IPhone 13

ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଏବଂ ନୂତନ ବର୍ଷ ଅବସରରେ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ଆଇଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ଅଛି । ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଚାଲୁଥିବା ବିଗ୍ ସେଭିଙ୍ଗ୍ ଡେ ସେଲ ଅଧୀନରେ ଆପଣ ମାର୍କେଟରୁ iPhone 13 Mini ଏବଂ iPhone 13 Pro Max କିଣି ପାରିବେ । ଏହି ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ସେଲରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଦୁଇଟି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଲ୍ ଅଫର ଦିଆଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ୧୫,୪୫୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ଏବଂ ଅସୀମିତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ସହିତ ଆପଣ ଆଇଫୋନ୍ 13 କିଣି ପାରିବେ।

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ବିନିମୟ ଏବଂ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫର ସହିତ ଏହି ଦୁଇଟି ଆଇଫୋନ୍ ଉପରେ ଟପ୍ ଡିଲ୍ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ iPhone 13 Pro Maxର ମୂଲ୍ୟ ୧,୨୯,୯୦୦ ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର ସହିତ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ୧୫,୪୫୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୧,୧୪,୪୫୦ ଟଙ୍କା ହୋଇଯିବ ।

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ପିନ୍ କୋଡ଼ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରି ଆପଣଙ୍କ ସହରରେ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର୍ ଉପଲବ୍ଧ କି ନାହିଁ ଆପଣ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ । ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର୍ ରେ ମିଳୁଥିବା ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ଆପଣଙ୍କ ପୁରୁଣା ଫୋନର ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବ । ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ଆପଣ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରି ଆଇଫୋନ୍ 13 Pro Max କିଣନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ୫% ଅସୀମିତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ ।

iPhone 13 Mini ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୬୯,୯୦୦ ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର୍ ଅଧୀନରେ କିଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ୧୪,୨୫୯ ଟଙ୍କା ଶସ୍ତାରେ ପାଇପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଫୋନରେ ୫% ର ଅସୀମିତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।ଅସୀମିତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇବାକୁ, ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣଙ୍କୁ ପେମେଣ୍ଟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ।

ଆଇଫୋନ୍ 13 ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୭୯,୯୦୦ ଟଙ୍କା ସହିତ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ପ୍ରାଇସ ଟ୍ୟାଗ ସହିତ ମିଳୁଛି । ଯଦି ଆପଣ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କର କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ସହିତ ପେମେଣ୍ଟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଫୋନରେ ୫% ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ପାଇବେ । ଏଥି ସହିତ, ଆପଣ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫରରେ ଫୋନ୍ ନେଇ ୧୫, ୪୫୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅତିରିକ୍ତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

ଯଦି ଆପଣ iPhone 12 Pro Max କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଫୋନକୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ୧,୧୮,୯୦୦ ଟଙ୍କାରେ ପାଇପାରିବେ । ଯଦି ଆପଣ ଏସବିଆଇ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ସହିତ ପେମେଣ୍ଟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟରେ ୧ ହଜାର ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡ଼ିସକାଉଣ୍ଟ ପାଇପାରିବେ । ସେହି ସମୟରେ, ଆପଣ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ପେମେଣ୍ଟ ଉପରେ ୫% ଅସୀମିତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.