ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ସେଲ: ଏବେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ ଟିଭିରେ ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି

ଆପଣ ନୂଆ ଟିଭି କିମ୍ୱା ନୂଆ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି କି ? ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ଖୁସି ଖବର। କାରଣ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଆଣିଛି ନିଜର ନୂଆ ସେଲ। ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରାୟ ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ଅଫ୍ ଦେଉଛି ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ।

ଫୋନ୍ କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ ଆପଣ ୭ ହଜାର ୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ ପୋକୋ C31 କିଣି ପାରିବେ। Poco M4 Pro 4G କୁ ଏହି ସେଲରେ ଆପଣ ୧୪ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ବଦଳରେ ୧୨ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ବିଗ୍ ସେଭିଙ୍ଗ୍ ଧମାଲ୍ ସେଲ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିକ୍ରିରେ ମୋଟରୋଲା ଏଜ୍ 20 ଫ୍ୟୁଜନ୍ 5 ଜି, ମୋଟୋ G 31, ପୋକୋ M4 ପ୍ରୋ ଏବଂ ଭିଭୋ T1 5G ଭଳି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଗୁଡିକରେ ରିହାତି ପାଇବେ। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟର ଏହି ବିକ୍ରୟ ମେ ୨୨ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ଏହି ବିକ୍ରିରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଜିନିଷ ଉପରେ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ଏବଂ ଟିଭି ସମେତ ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ସାମଗ୍ରୀ ଉପରେ ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ବ୍ୟାଚ୍ ଧାମାଲରେ ଏହି ତିନି ଦିନିଆ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିକ୍ରିରେ ମୋଟରୋଲା ଏଜ୍ 20 ଫ୍ୟୁଜନ୍ 5G ୧୮ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଗତ ବର୍ଷ ଏହା ୨୧ ହଜାର ୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ବିକ୍ରିରେ, ଆପଣ ମୋଟୋ G31 କୁ ୧୦ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯେତେବେଳେ ଏହାର ଲଞ୍ଚ ମୂଲ୍ୟ ୧୨ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା। ମୋଟୋ G40 ଫ୍ୟୁଜନ୍ ମଧ୍ୟ ୧୪ ହଜାର ୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏହାକୁ ଗତ ବର୍ଷ ୧୭ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ।

ଯଦି ମୋଟରୋଲା ଆପଣଙ୍କର ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ, ତେବେ ଆପଣ ୭ ହଜାର ୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ ପୋକୋ C31 କିଣି ପାରିବେ।ଏହି ଫୋନ୍ ୭ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ପୋକୋ M4 Pro 4G ମଧ୍ୟ ଏହି ସେଲରେ ୧୪ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ବଦଳରେ ୧୨ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ ।

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟର ଏହି ବିକ୍ରିରେ, ଆପଣ ଶସ୍ତା ମୂଲ୍ୟରେ THOMSON ଟିଭି କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଥମସନଙ୍କ ଏକ ଟନ୍ ୩ ଷ୍ଟାର ଏସି ୨୪ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ। ଯେବେକି ଏହାର ପ୍ରକୃତ ମୂଲ୍ୟ ୨୭ ହଜାର ୪୯୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଏମିତି ଅନେକ ଜିନିଷ ଆପଣ ଶସ୍ତାରେ ପାଇବେ ଏହି ବିଗ୍ ସେଲରେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.