Airtel ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ୮୪ ଦିନ ଭାଲିଡିଟି ସହ ପ୍ରତିଦିନ ମିଳିବ ୩GB ଡାଟା

ଦେଶର ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ୍ତମ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ ଏୟାରଟେଲ୍ ଏହାର ଉନ୍ନତ କନେକ୍ଟିଭିଟି ପାଇଁ ବେସ ଜଣାଶୁଣା । ଦେଶର ଦୂରବର୍ତ୍ତୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟ ଏୟାରଟେଲର ନେଟୱାର୍କ ଭଲ କାମ କରେ, ସେଥିପାଇଁ ଆଜିର ସମୟରେ ପ୍ରାୟ ୩୭ କୋଟି ଲୋକ ନିଜ ଫୋନରେ ଏୟାରଟେଲ ସିମ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ଏଆରଟେଲ ନିଜ ୟୁଜରମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ, ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ଲାନ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯେଉଁଥିରେ ଶସ୍ତା ଏବଂ ମହଙ୍ଗା, ସର୍ଟ ଟର୍ମ ଏବଂ ଲଙ୍ଗ ଟର୍ମ ପ୍ଲାନ ଉପଲବ୍ଧ ।

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ଏୟାରଟେଲ ସିମ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ନୂଆ ପ୍ଲାନ ପାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀର ଏକ ଦମଦାର ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଯଦିଓ ଏୟାରଟେଲ ତାଲିକାରେ ଅନେକ ପ୍ଲାନ ଅଛି ଯାହା ଲଙ୍ଗ ଭାଲିଡିଟି ପ୍ରଦାନ କରେ, କିନ୍ତୁ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଆମେ କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ପ୍ଲାନଟି ବହୁତ ଖାସ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ଆମେ କହୁଥିବା ଏୟାରଟେଲ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ହେଉଛି କମ୍ପାନୀର ଟ୍ରୁଲି ଅନଲିମିଟେଡ଼ ପ୍ଲାନର ଏକ ଅଂଶ । ଏହି ପ୍ଲାନର ମୂଲ୍ୟ ୧୪୯୯ ଟଙ୍କା । ପାଖାପାଖି ଦେଢ ହଜାର ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ କମ୍ପାନୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସୁବିଧା ଦେଇଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ଏହି ପ୍ଲାନ କିଣୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ୮୪ ଦିନର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ସମଗ୍ର ଭାଲିଡିଟି ସମୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନେଟୱାର୍କରେ ଫ୍ରି ଅନଲିମିଟେଡ଼ କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଏୟାରଟେଲ ପ୍ରତିଦିନ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୧୦୦ ମାଗଣା SMS ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ ।

ଯଦି ଆମେ ଏୟାରଟେଲର ଏହି ପ୍ଲାନର ଡାଟା ସୁବିଧା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ଏଥିରେ ଆପଣ ୮୪ ଦିନ ପାଇଁ ୨୫୨ ଜିବି ଡାଟା ପାଇବେ । ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ୩GB ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ଡାଟା ସହିତ ଏକ ପ୍ଲାନ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅପ୍ସନ ହୋଇପାରେ । କମ୍ପାନୀର ଏହି ପ୍ଲାନ ଅନଲିମିଟେଡ଼ 5G ଡାଟା ସହିତ ଆସିଥାଏ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ 5G କନେକ୍ଟିଭିଟି ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରିବେ ।

ଏହି ଏୟାରଟେଲ ପ୍ଲାନ OTT ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦମଦାର ପ୍ୟାକ୍ । ଏହି ପ୍ଲାନରେ, କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ୮୪ ଦିନ ପାଇଁ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସକୁ ଏକ ଫ୍ରି ସବସ୍କ୍ରିପ୍ସନ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ଏହି ପ୍ଲାନରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଏକ୍ସଟ୍ରା ଖର୍ଚ୍ଚ ବିନା ଲାଟେଷ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଦେଖିପାରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.