ଜିଓର ଦୁଇଟି ଜବରଦସ୍ତ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ, ମିଳିବ ଅନେକ ସୁବିଧା

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ସିମ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ତେବେ ଆଜିର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଜିଓର ଦୁଇଟି ଶସ୍ତା ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ଲାନ୍ ବିଷୟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ହେଉଛି ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ । ଜିଓର ବର୍ତ୍ତମାନ ୪୫ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର୍ ବେସ୍ ଅଛି । ଜିଓ ନିଜର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ସମୟ ସମୟରେ ନୂଆ ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରେ । ଜିଓ କେବଳ ପ୍ରିପେଡ୍ କିମ୍ବା ପୋଷ୍ଟପେଡ୍ ୟୁଜରଙ୍କର ନୁହେଁ ବରଂ OTT ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ୟୁଜରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଭଲରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ସିମ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ତେବେ ଆଜିର ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଜିଓର ଦୁଇଟି ଶସ୍ତା ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପ୍ଲାନ୍ ବିଷୟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଜିଓ ଏହାର ତାଲିକାରେ ୮୯ ଏବଂ ୨୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଦୁଇଟି ପ୍ଲାନ୍ ଯୋଡିଛି । ଏହି ଦୁଇଟି ପ୍ଲାନ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ଦମଦାର ଅଫର୍ ଦେଇଥାଏ । OTT ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଜିଓ ୮୯ ଏବଂ ୨୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଏହି ଦୁଇଟି ପ୍ଲାନ୍ ହେଉଛି ଜିଓ ସିନେମା ପ୍ଲାନ୍ । ଏହି ଦୁଇଟି ପ୍ଲାନରେ କଲିଂ କିମ୍ବା SMS ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଦୁଇଟି ଛୋଟ ପ୍ଲାନ୍ ମଧ୍ୟରୁ କେଉଁଟି ଅଧିକ ଦମଦାର ଏବଂ କେଉଁଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଭଲ ହେବ ।

ଜିଓର ୨୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ୍:

OTT ର ବଢୁଥିବା କ୍ରେଜକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ୨୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଡିଭାଇସରେ ଜିଓ ସିନେମାର ପ୍ରିମିୟମ୍ ଭର୍ସନକୁ ଆକ୍ସେସ୍ କରିପାରିବେ। ଏହି ଛୋଟ ପ୍ଲାନରେ, ଜିଓ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ ଟିଭିରେ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଆକ୍ସେସ୍ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ । ଯଦି ଆପଣ ୨୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଜିଓ ସିନେମା ପ୍ଲାନ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ 4K ରେଜୋଲ୍ୟୁସନରେ ଭିଡିଓ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ କରିପାରିବେ ।

ଜିଓର ୮୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ୍:

ଜିଓ ଏହାର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୮୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ । ଏହି ପ୍ଲାନରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଆପଣ ଏଥିରେ ୪ ଟି ଡିଭାଇସ୍ କନେକ୍ଟ କରିବାର ଅପ୍ସନ ପାଇବେ । ଏହାର ଅର୍ଥ, ଯଦି ଆପଣ ଜିଓ ସିନେମାର ଏହି ପ୍ଲାନ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ତିନୋଟି ଡିଭାଇସରେ ଜିଓ ସିନେମାର ପ୍ରିମିୟମ୍ ଭର୍ସନକୁ ଲଗ୍ଇନ୍ କରିପାରିବେ । ଜିଓର ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ୧ ମାସର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଆସିଥାଏ । ଏହି ପ୍ଲାନ ସହିତ, ଆପଣ ଗେମ୍ ଅଫ୍ ଥ୍ରୋନ୍ସ, ହାଉସ୍ ଅଫ୍ ଡ୍ରାଗନ୍, ୱାର୍ଣ୍ଣର ବ୍ରଦର୍ ଶୋ ସହିତ ଅନେକ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଦେଖିପାରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.