LG ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଭୋଲ୍ଟାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଖୁବ୍ କମ୍ ଟଙ୍କାରେ କିଣନ୍ତୁ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର AC

ଶୀତ ଦିନ ଚାଲିଛି, ଏମିତିକି ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଧିକ ସୀତ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଗଲାଣି। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ୍ କମ୍ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ ଏସି। ନଭେମ୍ବରର ମାସରେ, LG ଭଳି ଓ ଭୋଲ୍ଟାସ୍ ଭଳି କମ୍ପାନୀର ସ୍ପ୍ଲିଟ୍ ଏସି ଉପରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ରିହାତି ଡେଉଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଡିଲ୍ ଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ମାସରେ ନୂଆ ଏସି କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମାଜନ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଉପଲବ୍ଧ କିଛି ଭଲ ରିହାତି ମଡେଲ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଉଛୁ। ଆମାଜନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ LG 1 ଟନ୍ 3 ଷ୍ଟାର୍ ଡୁଆଲ୍ ଇନଭର୍ଟର ସ୍ପ୍ଲିଟ୍ ଏସି (PS-Q12YNXE1) ରେ ଅଧା ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳୁଛି।

ଏହାର ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୭୫,୯୯୦ ତୁଳନାରେ ୫୫ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତିରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହା ପୂର୍ଣ୍ଣ କପର ସହିତ ସଜ୍ଜିତ। ଏହି ମଡେଲ୍ ରିମୋଟ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍, ଡଷ୍ଟ ଫିଲ୍ଟର୍, ଆଡଜଷ୍ଟେବଲ୍, ଅଟୋ କ୍ଲିନ୍, ହାଇ ଡେନସିଟି ଫିଲ୍ଟର୍, ଇନଭର୍ଟର ସଙ୍କୋଚକ, ଆଣ୍ଟି-ବ୍ୟାକ୍ଟେରିଆଲ୍ ଫିଲ୍ଟର୍ ଏବଂ ଫାଷ୍ଟ କୁଲିଂ ଫିଚର ସହିତ ସଜ୍ଜିତ। ଏହି ଇନଭର୍ଟର AC ଆପଣଙ୍କ କୋଠରୀ ଆକାର 110 ବର୍ଗଫୁଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫିଟ୍ ରହିବ।

କମ୍ପାନୀ ଏହି ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ପ୍ରାୟ ୧ ବର୍ଷ ୱାରେଣ୍ଟି, PCB ଉପରେ ୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ଗ୍ୟାସ ଚାର୍ଜିଂ ସହିତ ସଙ୍କୋଚକ ଉପରେ ୧୦ ବର୍ଷ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଏହା ୪ ୱେ ଏୟାର ସୁଇଙ୍ଗ୍, ଆଣ୍ଟି-ଭାଇରସ୍ ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ୍ ସହିତ HD ଫିଲ୍ଟର୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଏହି ମଡେଲ୍ ଏକ ରିମୋଟ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଆମାଜନ ଏବଂ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ହର୍ଲପୁଲ୍ କନଭର୍ଟିବଲ୍ କୁଲିଂ 1.5 ଟନ୍ 5 ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପ୍ଲିଟ୍ ଇନଭର୍ଟର ଏସିରେ ମାତ୍ର ୩୭,୫୯୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ପାଇଥିବାବେଳେ ଏହି ଏସିର ପ୍ରକୃତ ମୂଲ୍ୟ ୭୫,୭୦୦ ଟଙ୍କା ପାଇବେ। ଏହି ମଡେଲ୍ ୫୦୫୦ ୱାଟ କୁଲିଂ କ୍ଷମତା ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଏହା ଏକ ତମ୍ବା ତାରର ମଡେଲ ଯାହା ଅଧିକ ଦିନ ରହିବ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟର ସର୍ବୋତ୍ତମ ମୂଲ୍ୟରେ ଭୋଲ୍ଟାସ୍ 1.5 ଟନ୍ 4 ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପ୍ଲିଟ୍ ଇନଭର୍ଟର AC ପାଇବେ। ଯଦିଓ ଏହି ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ ୬୯,୯୯୦ ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ 50% ରିହାତି ପରେ, ଏହି ଏସି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ୪,୯୯୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ମଡେଲ୍ EMI ରେ କିଣିପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.