ଲଞ୍ଚ ହେଲା Moto G71 5G ମୋବାଇଲ; ରହିଛି ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂ System

ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି Moto G71 5G, ଏହାର ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଏହା ୨୦ ହଜାରରୁ କମ ଦାମରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି । ଏହି ଡିଭାଇସରେ Snapdragon 695 SoC ରହିଛି, ଯାହା ଭାରତରେ ପ୍ରଥମ । ମୋଟୋ ଜି ଲାଇନ୍ଅପ୍ ରେ ଏହା ତୃତୀୟ ମଡେଲ୍ ହେବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ, ମୋଟୋ G51ଓ Moto G31 ଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ଏହି ସିରିଜ୍ ଅଧୀନରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଫୋନର ବିକ୍ରୟ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଏହି ଫୋନ୍ ବିଷୟରେ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା । ଏହି ନୂଆ ୫ଜି ଫୋନ ଭାରତରେ iQOO Z3 5G, Relame 8s 5G, Lava Agni 5G, Redmi Note 11T 5G ଫୋନକୁ ଟକ୍କର ଦେବ । କମ୍ପାନୀ ଏହି ଫୋନକୁ ସିଙ୍ଗିଲ ଭ୍ୟାରିଏଣ୍ଟରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ତେବେ ଏହାର ବିଶେଷତ୍ୱ ହେଉଛି ଏହାର ପ୍ରୋସେସର, ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ୧୧ ଏବଂ ୫୦ ମେଗାପିକ୍ସଲ କ୍ୟାମେରା ।

Motorola Moto G71 5Gର ଫିଚର୍ସ:

Moto G71 5G ରେ ୬.୪ ଇଞ୍ଚର ଫୁଲ Full HD+ ଡିସପ୍ଲେ ଦିଆଯାଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ୧୦୮୦x ୨୪୦୦ ରେଜୋଲ୍ୟୁସନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହାର ଡିସପ୍ଲେର ରିଫ୍ରେଶ ରେଟ୍ ୬୦ ହର୍ଟଜ ରହିଛି । କ୍ୟାମେରା ବିଷୟରେ କହିଲେ ଫୋନରେ ଟ୍ରିପଲ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ରହିଛି । ଯାହାର ପ୍ରାଇମେରୀ କ୍ୟାମେରା 50 MP ହୋଇଥିବାବେଳେ 8 MPର ଅଲ୍ଟ୍ରୱାଇଡ+ ଡେପ୍ଥ ସେନ୍ସର ଏବଂ ଏକ ମାଇକ୍ରୋ ଭିଜନ କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି । ସେହିଭଳି ସେଲ୍ଫୀ ପାଇଁ ଫୋନରେ 16 MP ର କ୍ୟାମେରା ରହିଛି । ଫୋନରେ 5000 mAh ର ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଥିବାବେଳେ 33W ର ଚାର୍ଜିଂ ସୁବିଧା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଫିଙ୍ଗରପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ଭଳି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଫିଚର୍ସ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ।

Motorola Moto G71 5Gର ସମ୍ଭାବିତ ଦାମ:

ଏହି ଫୋନ୍ ଗୋଟିଏ ପ୍ରକାରରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି । ଏହା ୮ GB RAM ଏବଂ ୧୨୮GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଆସିପାରେ। ୟୁରୋପରେ ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ହେଉଛି EUR ୨୯୯.୯୯ ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରାୟ ୨୫,୨୦୦। ଭାରତରେ ଏହି ଫୋନ୍ ୨୦,୦୦୦ ରୁ ୨୫,୦୦୦ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରିବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.