ଲଞ୍ଚ ହେଲା Motorola X50 Ultra, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଫିଚର୍ସ

ମୋଟରୋଲା X50 ସିରିଜରେ ଆଉ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । କମ୍ପାନୀ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ଘରୋଇ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଏହା ଭାରତରେ Motorola Edge 50 Ultra ଭାବରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏହି ମୋଟରୋଲା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 ପ୍ରୋସେସରରେ କାମ କରିବ ।

ମୋଟରୋଲା X50 ସିରିଜରେ ଆଉ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । କମ୍ପାନୀ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ଘରୋଇ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଏହା ଭାରତରେ Motorola Edge 50 Ultra ଭାବରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏହି ମୋଟରୋଲା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 ପ୍ରୋସେସରରେ କାମ କରିବ । ନିକଟରେ ଏହି ପ୍ରୋସେସର ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି ।

Motorola Edge 50 Ultra ଫିଚର୍ସ:
ଏହି ଅଲ୍ଟ୍ରା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ପ୍ରିମିୟମ୍ ଫିଚର୍ସ ସହିତ ଆସିଥାଏ । ଏହାର ୬.୭ ଇଞ୍ଚ OLED ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି, ଯାହାର ରେଜୋଲ୍ୟୁସନ ୨୭୧୨ x ୧୨୨୦ ପିକ୍ସେଲ । ମୋଟରୋଲାର ଏହି ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ଫୋନର ଡିସପ୍ଲେ ୧୪୪Hz ରିଫ୍ରେସ ରେଟକୁ ସପୋର୍ଟ କରେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏଥିରେ HDR 10+ ଏବଂ ୨୫୦୦ ନିଟ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିକ୍ ବ୍ରାଇଟନେସ ସପୋର୍ଟ ଅଛି ।

Moto X50 Ultra ରେ IP68 ୱାଟର ଏବଂ ଡଷ୍ଟ ରେଟିଂ ଅଛି । ଫୋନର ଡିସପ୍ଲେକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ Corning Gorilla Glass Victus ଦିଆଯାଇଛି । ସେହି ସମୟରେ, ପଛରେ ଭେଗାନ ଲେଦର ଏବଂ Nordic Wood ର ଏକ ପ୍ୟାନେଲ୍ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 ପ୍ରୋସେସରରେ କାମ କରେ । ଏଥିରେ 16GB LPDDR5X RAM ଏବଂ 1TB UFS 4.0 ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସପୋର୍ଟ ମିଳିବ । ଏହି ମୋଟରୋଲା ଫୋନ୍ Android 14 ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏକ କଷ୍ଟମ୍ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମରେ କାମ କରେ ।

ମୋଟୋରୋଲା X50 ଅଲଟ୍ରା ବ୍ୟାକରେ ଟ୍ରିପଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଫୋନରେ ୫୦MP ମେନ୍ OIS କ୍ୟାମେରା ଅଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏକ ୫୦MP ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ କ୍ୟାମେରା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହି ପ୍ରିମିୟମ୍ ଫୋନରେ ଏକ ୬୪MP ଟେଲିଫୋଟୋ କ୍ୟାମେରା ଅଛି, ଯାହା 3x ଅପ୍ଟିକାଲ୍ ଜୁମ୍ ଏବଂ 100x ସୁପର ଡିଜିଟାଲ୍ ଜୁମ୍ କୁ ସପୋର୍ଟ କରେ । ସେଲଫି ଏବଂ ଭିଡିଓ କଲିଂ ପାଇଁ ଏଥିରେ ୫୦MP କ୍ୟାମେରା ରହିଛି ।

Motorola Edge 50 Ultra ଦାମ:
ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ତିନୋଟି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭରିଆଣ୍ଟରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି – ୧୨ ଜିବି ରାମ୍ + ୨୫୬ ଜିବି, ୧୨ ଜିବି ରାମ୍ + ୫୧୨ ଜିବି ଏବଂ ୧୬ ଜିବି ରାମ୍ + ୧ ଟିବି । ଏହାର ବେସ୍ ଭରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି CNY ୩୯୯୯ (ପ୍ରାୟ ୪୬,୨୦୨ ଟଙ୍କା) । ସେହି ସମୟରେ, ଏହାର ଅନ୍ୟ ଦୁଇଟି ଭରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ଯଥାକ୍ରମେ CNY ୪୨୯୯ (ପ୍ରାୟ ୪୯,୬୬୮ ଟଙ୍କା) ଏବଂ CNY ୪୬୯୯ (ପ୍ରାୟ ୫୪,୨୯୦ ଟଙ୍କା) ଅଟେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.