ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି, ଡିଜାଇନ୍ ଦେଖି କ୍ରେଜି ହେଉଛନ୍ତି ଲୋକ

ମାର୍କେଟରେ ଲଞ୍ଚ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍। କାରଣ ଗ୍ରାହକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ନୂଆ ଫୋନ୍ ଓ ତାର ଫିଚର୍ ଦେଖି କିଣିବାକୁ ଇଛା କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ମାର୍କେଟରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସ୍ମାର୍ଟ ଓ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍। ଆଇକନିକ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର କ୍ୟାରେକ୍ଟର ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇ ଏକ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ନୁବିଆ ଏକ ଅଭିନବ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି।

ଫୋନ୍ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରେଡ୍ ମ୍ୟାଜିକ୍ 7S ପ୍ରୋ ବାମ୍ୱଲେବି ସ୍ପେସିଆଲ୍ ଏଡିସନ୍ ଫିଚର୍ ବିଷୟରେ। ନିକଟରେ ନୁବିଆ ଏହାର ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ରେଡ୍ ମ୍ୟାଜିକ୍ 7 ଏସ୍ ସିରିଜର ଏକ ନୂତନ ସୀମିତ ସଂସ୍କରଣ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି। ନୂତନ ମଡେଲକୁ ରେଡ୍ ମ୍ୟାଜିକ୍ 7 ଏସ୍ ପ୍ରୋ ବମ୍ୱଲେବି ସ୍ପେସିଆଲ୍ ସଂସ୍କରଣ କୁହାଯାଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଆଇକନିକ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର୍ସ ଚରିତ୍ର ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଏକ ଡିଜାଇନ୍ ରହିଛି। ଫୋନର ଡିଜାଇନ୍ ଖୁବ୍ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇଛି।

ରେଡ୍ ମ୍ୟାଜିକ୍ 7S ପ୍ରୋ ବମ୍ୱଲେବିର ନୂଆ ଏଡିସନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ସର୍ବଶେଷ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସଂସ୍କରଣରେ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ସିରିଜ୍ ଚରିତ୍ର ବମ୍ୱଲେବି ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଏକ ଡିଜାଇନ୍ ରହିଛି। ଅନ୍ୟ ଅର୍ଥରେ, ଏହା କଳା ରଙ୍ଗର ରେସିଙ୍ଗ୍ ଡ଼ିକଲ୍ସ ସହିତ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଡିଜାଇନ୍ କରିଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିବରଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର୍ସ ସିରିଜ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ।ଏହାର ବାହାର ଡିଜାଇନ୍ ବହୁତ୍ ଭିନ୍ନ। ବମ୍ୱଲେବି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର UI ଦିଗରେ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି।

ବମ୍ୱଲେବିର ସ୍ପେସିଆଲ୍ ଏଡିସନ୍ ଏକ ନୂତନ ଥିମ୍ ସହିତ ଆସିଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହା ଏକ ନୂତନ ପ୍ୟାକେଜିଂ ବାକ୍ସ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଅଟୋବଟ୍ ପ୍ରୋଟେକ୍ଟିଭ୍ କଭର ଓ କୁଲିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଏକ ଆଉଟର ଫ୍ୟାନ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ରହିଥାଏ। ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ବାହାର ଏବଂ ସଫ୍ଟୱେର୍ ଦିଗରେ ବିଭିନ୍ନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟ୍ ହୁଡ୍ ତଳେ ଏକ ନିୟମିତ ରେଡ୍ ମ୍ୟାଜିକ୍ 7S ପ୍ରୋ କହିଲେ ଭୁଲ୍ ହେବନି।

ରେଡ୍ ମ୍ୟାଜିକ୍ 7S ପ୍ରୋର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଫିଚର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହା ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 8+ ଜେନ 1 SoC ଦ୍ୱାରା 16GB RAM ଏବଂ 512GB ଇଣ୍ଟରନାଲ୍ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଛି। ଡିଭାଇସ୍ FHD + ରେଜୋଲ୍ୟୁସନ ଏବଂ 120Hz ସତେଜ ହାର ବା ରିଫ୍ରେସ୍ ରେଟ ସହିତ 6.8-ଇଞ୍ଚ AMOLED ଡିସ୍ପ୍ଲେ ଶୋ କରେ। ଏଥିରେ 64 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଟ୍ରିପଲ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଅଛି। ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏକ ବୃହତ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ଯାହା 135W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରେ। ଏହି ନୂତନ ମଡେଲର ମୂଲ୍ୟ ୬,୪୯୯ ୟୁଆନ୍ ଅର୍ଥାତ ୭୬ ହଜାର ୧୦୩ ଟଙ୍କା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଇନାରେ ଏହା କ୍ରୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ। ଏହା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭାରତୀୟ ମାର୍କେଟରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ। ଲଞ୍ଚ ହେବା ପରେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ କମ୍ ହେବ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ କହିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.