50MP କ୍ୟାମେରା ସହିତ ମାର୍କେଟରେ ଲଞ୍ଚ ହେଲା One Plus ର ଦୁଇଟି 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ

ଆପଣ ଯଦି One Plus ଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଇଛା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ। କାରଣ One Plus ଏହାର ଦୁଇଟି ପାୱାରଫୁଲ୍ One Plus Nord 2T 5G ଏବଂ One Plus Nord CE 2 Lite 5G ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ଗୁରୁବାର ବିଶ୍ୱରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏହି ଦୁଇଟି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି। One Plus Nord 2T 5G 90Hz ସହିତ 6.43 ଇଞ୍ଚ AMOLED ଡିସ୍ ରହିଛି। ଏହା ମିଡିଆଟେକ ଡାଇମେନସିଟି ୧୩୦୦ ଚିପସେଟ ସହିତ ମାର୍କେଟରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏପ୍ରିଲରେ ଭାରତରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଇଭେଣ୍ଟରେ One Plus Nord CE 2 Lite 5G ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରକରିଥିଲା।

ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 695 ଚିପସେଟ ପାଇଥାଏ ଏବଂ 120Hz ରିଫ୍ରେସ୍ ରେଟ୍ ଡିସ୍ପ୍ଲେ ସହିତ 6.59-ଇଞ୍ଚ ସହିତ ଆସିଛି। ଏହି ଉଭୟ ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସେହି ଭଳି ରହିଛି।
OnePlus Nord 2T 5G, 8GB RAM + 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୩୨ ହଜାର ୬୦୦ ଟଙ୍କା। ଅନ୍ୟ ଏକ ଭାରିଆଣ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ପ୍ରାୟ ୪୦ ହଜାର ୮୦୦ ଟଙ୍କା। ଏହାର 12GB RAM + 256GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ରହିଛି।

ସେହିଭଳି, OnePlus Nord CE 2 Lite 5G ର ମୂଲ୍ୟ 6GB RAM + 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୨୪ ହଜାର ୪୫୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ବ୍ଲାକ ଡସ୍କ ଏବଂ ବ୍ଲୁ ଟାଇଡ୍ ରଙ୍ଗରେ ଏହାକୁ କିଣାଯାଇ ପାରିବ।ଏଗୁଡ଼ିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରି-ବୁକିଂ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ମେ ୨୪ ରୁ OnePlus.com, ଆମାଜନ ଏବଂ ଏକାଧିକ ବଜାରରେ ଖୁଚୁରାରେ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। OnePlus Nord 2T 5G ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 12 ଉପରେ ଆଧାରିତ, ଯାହା ଅକ୍ସିଜେନ୍ 12.1 ରେ ଚାଲିଥାଏ ଏବଂ 90Hz ରିଫ୍ରେସ୍ ରେଟ୍ ସହିତ 6.43-ଇଞ୍ଚ FHD + AMOLED ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ ମାର୍କେଟରେ ଉପଲବ୍ଧ। ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ କୋର୍ଣିଙ୍ଗ Gorilla Glass 5 ଦ୍ୱାରା ଏହା ସୁରକ୍ଷିତ।

ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ, OnePlus Nord 2T 5G ଏକ ଟ୍ରିପଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍, ଏକ 50 / ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସୋନି IMX766 ପ୍ରାଥମିକ ସେନ୍ସର ସହିତ f / 1.8 ଆପେଚର ଲେନ୍ସ ଏବଂ ଅପ୍ଟିକାଲ ଇମେଜ୍ ଷ୍ଟାବିଲିଟି ରହିଛି। ଏକ ଅଲ୍ଟ୍ରା-ୱାଇଡ୍ f / 2.2 ଆପର୍ଚର୍ ଲେନ୍ସ ସହିତ ଏକ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ୍ ସୋନି IMX355 ସେନ୍ସର ଅଛି ଯାହାର 120-ଡିଗ୍ରୀ ଫିଲ୍ଡ-ଭ୍ୟୁ ଅଛି। ଥାର୍ଡ କ୍ୟାମେରା ଭାବରେ ଏକ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମୋନୋକ୍ରୋମ ସେନସର ଉପଲବ୍ଧ। ସେଲଫି ଏବଂ ଭିଡିଓ କଲ୍ ପାଇଁ ଏକ f / 2.4 ଆପେଚର ଲେନ୍ସ ସହିତ ଆଗରେ 32 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସୋନି IMX615 ସେନସର ଅଛି। ଫୋନ୍ UFS 3.1 ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ 256GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିଥାଏ। ଏଥିରେ 4500mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି ଯାହା 80W SuperVOOC ତାରଯୁକ୍ତ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ। ଫୋନରେ କନେକ୍ଟିଭିଟି ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକରେ ୱାଇ-ଫାଇ 6, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.2 ଏବଂ NFC ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ଏହା ଛଡ଼ା ମଧ୍ୟ ଫୋନରେ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ଭଲ ଫିଚର୍ ରହିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.