ଭାରତରେ Realme C61 ଲଞ୍ଚ ଡେଟ୍ କନଫର୍ମ, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ଫିଚର୍ସ

ଭାରତର ବଜେଟ୍ ସେଗମେଣ୍ଟ୍ ଏବଂ ମିଡରେଞ୍ଜ୍ ସେଗମେଣ୍ଟରେ ରିୟଲମି ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ କମ୍ପାନୀ । ଭାରତରେ ରିୟଲମିର ବହୁତ ଭଲ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗ ରହିଛି । ଏବେ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଆଣିଛି । ଭାରତରେ ଏହାର ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ବିସ୍ତାର କରୁଥିବାବେଳେ କମ୍ପାନୀ ଏକ ନୂଆ ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ରିୟଲମିର ଆଗାମୀ ଫୋନ୍ Realme C61 ହେବ ।

ଇଣ୍ଡିଆରେ ଏହାର ଲଞ୍ଚ ଡେଟ୍ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି । ରିୟଲମି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭାରତରେ Realme C61 କୁ ପରିଚିତ କରାଇବ । କମ୍ପାନୀର ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବଜେଟ୍ ସେଗମେଣ୍ଟରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟ୍ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ରିୟଲମିର ଏହି ଫୋନ୍ ପାଇଁ ମାଇକ୍ରୋସାଇଟରେ ଲାଇଭ୍ କରିଛି । ଏହି ମାଇକ୍ରୋସାଇଟ୍ ରୁ ଫୋନର ଲଞ୍ଚ ତାରିଖ, ଏହାର ଫିଚର୍ସ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ୨୮ ଜୁନରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ । କମ୍ପାନୀ ଏହି ଆଗାମୀ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟେଡ୍ ମେଟାଲିକ୍ ଫ୍ରେମ୍ ସହିତ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ କରିବ । ଯୁଜରମାନେ ଏହି ଫୋନର ରିୟର ପ୍ୟାନେଲରେ ଡୁଆଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଆପଣ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ଦମଦାର ଫିଚର୍ସ ପାଇପାରିବେ ।

Realme C61 ଫିଚର୍ସ:
Realme C61 ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲିକ୍ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଆସୁଛି । ଯଦି ଲିକ୍ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ଏହା ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କୁ ଏକ HD ଡିସପ୍ଲେ ଦେଇପାରେ । ଏହି ଫୋନ୍ ୧୬୦୦ × ୭୨୦ ରେଜୋଲ୍ୟୁସନ ପାଇପାରିବ । ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ UNISOC ସ୍ପିଡଟ୍ରମ୍ T612 ପ୍ରୋସେସର୍ ସହିତ ଭାରତରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିପାରେ । ଆଉଟ୍ ଅଫ୍ ଦି ବକ୍ସ, ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 14 ରେ ଚାଲିବ ।

ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ, ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ପଛ ଭାଗରେ ଏକ ୫୦MP ପ୍ରାଇମେରୀ କ୍ୟାମେରା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଯଦି ଲିକ୍ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହାର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରେ AI ଲେନ୍ସ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ । Realmeର ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାରର ଟେକ୍ନୋଲୋଜି Rain Smart Touch ସହିତ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଏହି ଫିଚର୍ସ ଆପଣଙ୍କ ଫୋନକୁ ବର୍ଷା ବୁନ୍ଦା ଏବଂ ହାଲୁକା ସ୍ପ୍ଲାସରୁ ରକ୍ଷା କରିବ । Realme C61ରେ, କମ୍ପାନୀ ୫୦୦୦mAhର ଏକ ବଡ ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ରଦାନ କରିପାରେ ଯାହା ୪୫W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସପୋର୍ଟ କରିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.