ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ମାର୍କେଟରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବ Redmi 14C 5G, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଦାମ ଏବଂ ଫିଚର୍ସ

ରେଡମି ହେଉଛି ଭାରତୀୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବଜାରରେ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ନିର୍ମାତା କମ୍ପାନୀ । କମ ଦାମରେ ଭଲ ଫିଚର୍ସ ସହ ରେଡମି ଡ୍ୟୁରେବଲ୍ ଦିଭାଇସ ପ୍ରଦାନ କରେ । ଏହି କାରଣରୁ ଭାରତ ସମେତ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଚାହିଦା ବେଶ ଅଧିକ । ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ରେଡମି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି ।

ଏବେ ରେଡମି ଏକ ନୂଆ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି । ରେଡମି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଜାରରେ Redmi 14C 5G ଲଞ୍ଚ କରିବ ଏବଂ ଏହି ଡିଭାଇସ୍ ଆସନ୍ତା କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବଜାରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ରେଡମିର ଏହି ଆଗାମୀ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ IMEI ଡାଟାବେସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କମ୍ପାନୀ ଏହି ଫୋନକୁ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ଲଞ୍ଚ କରିପାରେ ।

ରେଡମି 13C 5G ଗତ ବର୍ଷ ରେଡମି ଦ୍ୱାରା ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା । ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ କମ୍ପାନୀ 13C 5G ର ସକ୍ସେସର ଭାବରେ ରେଡମି 14C 5G ଲଞ୍ଚ କରୁଛି । ରେଡମି ପ୍ରଥମେ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ଚାଇନାର ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ କରିପାରେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ କରିବ ।

Redmi 14C 5G ଡ଼ିସପ୍ଲେ ଏବଂ ପ୍ରୋସେସର:
ଯଦି ରେଡମି 14C 5G ବିଷୟରେ ଆସୁଥିବା ଲିକ୍ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତା’ହେଲେ ଏହାର ପୂର୍ବ ଭର୍ସନ ଅପେକ୍ଷା ଏଥିରେ ଭଲ ଫିଚର୍ସ ମିଳିବ । ଏହି ଡିଭାଇସରେ, ୟୁଜର୍ସମାନେ ୯୦Hz ରିଫ୍ରେସ ରେଟ ସହିତ ୬. ୭ ଇଞ୍ଚ IPS LCD ଡ଼ିସପ୍ଲେ ପାଇପାରିବେ । କମ୍ପାନୀ ରେଡମି 13C 5G ରେ ମିଡିଆ ଟେକ୍ ଡାଇମେନସିଟି ୬୧୦୦+ ଦେଇଥିଲା । ରେଡମି 14C 5G ରେ ପ୍ରୋସେସରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ ।

Redmi 14C 5G କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ଦାମ:
ରେଡମି 14C 5G ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ୫୦MP କ୍ୟାମେରା ପାଇପାରିବ । ଯଦି ଆମେ ଏହାର ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ବିଷୟରେ କହିବା, ଏହା ୧୦ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ସେନ୍ସର ପାଇପାରିବ । ରେଡମି 14C 5G ରେ, ୟୁଜର୍ସମାନେ ୪୫୦୦mAh ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ବଡ଼ ବ୍ୟାଟେରୀ ପାଇପାରିବେ । ଏଥିରେ ଆପଣ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂର ସପୋର୍ଟ ପାଇବେ । ଦାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କମ୍ପାନୀ ରେଡମି 14C 5G ୧୦,୦୦୦ ରୁ ୧୨,୦୦୦ ସେଗମେଣ୍ଟରେ ଲଞ୍ଚ କରିପାରେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.