Samsung ଆଣିଲା ବଡ଼ ଅପଡେଟ, କଲିଙ୍ଗରେ ମିଳିବ ଭଏସ କ୍ୟାନ୍ସଲେଶନ୍

ନୂଆ ଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଥିଲେ ଆପଣ କିଣି ପାରିବେ ଗାଲାକ୍ସି ଏ ସିରିଜ୍ ଫୋନ୍। ସାମସଙ୍ଗ ଏକ ବଡ ଅପଡେଟ୍ ରିଲିଜ୍ କରିଛି, କଲିଂରେ ଶବ୍ଦ ବାତିଲ୍ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି A33 5G, ଗାଲାକ୍ସି A53 5G ଏବଂ ଗାଲାକ୍ସି A73 5G ପାଇଁ ଅପଡେଟ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଏହି ନୂତନ ଏଡିସନ୍ ପରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଗୋଟିଏ UI 5.0 ପାଇବେ ଏବଂ ଭଏସ୍ ଫୋକସ୍ ଫିଚର୍ ପାଇବେ। ସାମସଙ୍ଗ ଇଣ୍ଡିଆ ଏହାର ଗାଲାକ୍ସି ଏ ସିରିଜରେ ତିନୋଟି ଫୋନ୍ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଅପଡେଟ୍ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ସାମସଙ୍ଗ ଅନୁଯାୟୀ ଭଏସ୍ ଫୋକସ୍ କମ୍ପାନୀର ମେକ୍ ଫର୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନୀତି ଅଧୀନରେ ଅଛି। ଭଏସ୍ ଫୋକସ୍ ଫିଚର୍ ସହିତ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ କଲିଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇବେ।

ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଳରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଲେ ମଧ୍ୟ ବାହ୍ୟ ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଯିବ ନାହିଁ। ଏହି ଫିଚର୍ ଆସିବା ପରେ ଭଏସ୍ ଗୁଣ ଭଲ ହେବ। ସାମସଙ୍ଗର ଏହି ଭଏସ୍ ଫୋକସ୍ ଫିଚର୍ ହ୍ୱାସଆପ୍, ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ ଟିମ୍, ଗୁଗଲ୍ ମିଟ୍ ଏବଂ ଜୁମ୍ ର ଭିଡିଓ କଲ୍ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିବ।

ନୂତନ One UI 5.0 ସହିତ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ନୂଆ ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଭଲ ଲକ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଏବଂ ଗ୍ୟାଲେରୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଏମିତିକି ଗାର୍ଡେନ୍ ଗ୍ୟାଲେରୀରେ ଷ୍ଟିକର୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଅଗମେଣ୍ଟେଡ୍ ରିଅଲିଟି ସହିତ କଷ୍ଟମ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ନୂଆ ଏଡିସନ ସହିତ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଭଲ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଏହା ସହିତ, ଗୋପନୀୟତା ଡ୍ୟାସବୋର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହାର 6.4 ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ HD ପ୍ଲସ୍ ସୁପର AMOLED ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି ଯାହା 90Hz ର ସତେଜ ହାର। ଏଥିରେ Exynos 1280 ସଞ୍ଚାଳକ ଅଛି। ଏଥିରେ ଚାରୋଟି ପଛ କ୍ୟାମେରା ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରାଥମିକ ଲେନ୍ସ OIS ସହିତ 48 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଟେ। ଦ୍ୱିତୀୟ ଲେନ୍ସ ହେଉଛି 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲଟ୍ରା ଚଉଡା, ତୃତୀୟ ଲେନ୍ସ ହେଉଛି 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ ଏବଂ ଚତୁର୍ଥ ଲେନ୍ସ ହେଉଛି 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଗଭୀରତା ସେନସର। ସେଲଫି ପାଇଁ ଏଥିରେ 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଅଛି। ଏଥିରେ ଷ୍ଟେରିଓ ସ୍ପିକର ସହିତ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଥାଏ ଏବଂ 25W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.