ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ସେଲ୍ ଧମାକା, ଏବେ ୫୦୦୦ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ପାଆନ୍ତୁ ଏୟାର କୁଲର୍ ଉପରେ

ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ କିଣି ପାରିବେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରୁ ସିମ୍ଫୋନୀ 27 L ଏୟାର କୁଲର୍, ସେ ପୁଣି ୫ ହଜାର ରିହାତିରେ। ଏହି କୁଲରର ଏମଆରପି ହେଉଛି ୭ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଏହା ୫,୭୯୯ ହୋଇଯିବ ୨୭ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ହେବା ପରେ। ଯଦି ଆପଣ କୁଲର୍ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସିମ୍ଫୋନୀ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ।

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଚାଲିଥିବା ବିକ୍ରିରେ ସିମ୍ଫୋନୀ ଏୟାର କୁଲର୍ ଉପରେ ରିହାତି ରହିଛି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ। ସିମ୍ଫୋନୀ ଏୟାର କୁଲରରେ ଏଭଳି ବମ୍ପର ରିହାତି ପୂର୍ବରୁ ନଥିଲା। କୁଲ୍ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସିମ୍ଫୋନି କୁଲରର ଅନେକ କୁଲର୍ ସହ ଟକର୍ ଦେବ। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରୁ ସିମ୍ଫୋନୀ 27 L ଏୟାର କୁଲର୍ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ। ଏହାର ଇଣ୍ଟରନାଲ ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି।

SBI କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଦେୟ ଉପରେ 10% ରିହାତି ପାଇବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, SBI EMI କାରବାରରେ 10% ରିହାତି ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ। ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫରରେ ପୁରୁଣା କୁଲର ଦେବାରେ ପ୍ରାୟ ୬୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରୁ ସିମ୍ଫୋନୀ 80 L ଡିଜର୍ଟ ଏୟାର କୁଲର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି କୁଲରର ଏମଆରପି ୧୬ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ 21% ରିହାତି ପରେ ଏହାକୁ ୧୩ ହଜାର ୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ।

ଏହାର ଉଚ୍ଚତା 127CM ଏବଂ ଏହାର ଟାଙ୍କି କ୍ଷମତା 80L ରହିଛି। ଏହାର ପାୱାର ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି 190W। ଏହା ସ୍ପିଡ୍ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ରିହାତିରେ ମିଳିବ। ସିମ୍ଫୋନି 70 L ଡିଜର୍ଟ ଏୟାର କୁଲରର MRP ହେଉଛି ୧୨,୯୯୯ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ୧୦,୮୬୮ ଟଙ୍କା ପାଇଁ 16% ରିହାତି ପରେ କିଣି ପାରିବେ। ଏହି କୁଲରର ଉଚ୍ଚତା ହେଉଛି 83.8 CM। ଏହାର 70L ଟ୍ୟାଙ୍କ କ୍ଷମତା ଉପଲବ୍ଧ । ଏହା 185W ଶକ୍ତି ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ। ଏଥିରେ 3 ଟି ସ୍ପିଡ୍ ସେଟିଙ୍ଗ୍ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ। ଏହା କମ୍ପାନୀ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୧ ବର୍ଷର ୱାରେଣ୍ଟି ରହିଛି। ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସିମ୍ଫୋନୀ ଏୟାର କୁଲରରେ ଏତେ ବଡ଼ ରିହାତି ଦେଉଛି। ତେଣୁ ଆପଣ ଏହାକୁ କିଣି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.