ଲଞ୍ଚ ହେଲା TVS ର ପାୱାରଫୁଲ୍ କ୍ରୁଜର ବାଇକ୍ ରୋନିନ୍ ଫଟୋ, ରହିଛି ଦମଦାର ଫିଚର୍

କମ୍ପାନୀ ଟିଭିଏସ୍ ଆଣୁଲା ଏକ ବେଷ୍ଟ ପ୍ରିମିୟମ୍ ବାଇକ୍। ଯାହାର ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷଣୀୟ ରହିଛି। ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଇଞ୍ଜିନ୍ ସହିତ ଏହି ବାଇକରେ କନେକ୍ଟିଭିଟି ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଏହାକୁ ନିଜ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ। ଦେଶର ଅଗ୍ରଣୀ ଦୁଇ ଚକିଆ ନିର୍ମାତା ଟିଭିଏସ୍ ମୋଟର୍ସ ଏହାର ନୂତନ ବାଇକ୍ ଜୁଲାଇ ୬ ରେ ଘରୋଇ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ଇଞ୍ଜିନ୍ କ୍ଷମତା ସହିତ ସୁସଜ୍ଜିତ ହୋଇ ଏହି ବାଇକ୍ ପରିଚିତ କରାଯାଇଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆସୁଥିବା ଏହି ବାଇକ୍ ର ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଲିକ୍ ହେବା ଦାବି କରାଯାଉଥିଲା, ଏହି ବାଇକର ଲୁକ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ଗାଡ଼ିରେ ଇଞ୍ଜିନ୍ 5-ସ୍ପିଡ୍ ଟ୍ରାନ୍ସମିସନ୍ ସଜ୍ଜିତ ହୋଇଛି। ନୂତନ ଟିଭିଏସ୍ ରୋନିନ୍ ନୂଆ କ୍ଲାସିକ୍ ବଡ଼ି ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେବ, ଯାହା ପାରମ୍ପାରିକ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ କ୍ରୁଜର ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସହିତ ସଜ୍ଜିତ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ଏଥିରେ ଥିବା ସ୍ଲେଣ୍ଡର ଇନ୍ଧନ ଟ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ପାରମ୍ପାରିକ ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ୟାନେଲ ଦେଇଛି। ଏହି ବାଇକକୁ ଏକ ଡୁଆଲ୍ ଟୋନ୍ ରଙ୍ଗ ସ୍କିମ୍ ଦିଆଯିବା ସହିତ ଇଞ୍ଜିନକୁ କଳା ଫିନିଶ୍ ଦିଆଯାଇଛି, ଯାହା ଏହାର ଚେହେରାକୁ ଆହୁରି ଉନ୍ନତ କରିଛି। କମ୍ପାନୀ ଏହି ବାଇକକୁ ଏକ ପ୍ରିମିୟମ୍ ମଡେଲ୍ ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଲ୍ଡ ଫିନିଶ୍ ଟେଲିସ୍କୋପିକ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟ୍ ଫଙ୍କସ୍, ଆଲୋଇ ଚକ, ଚଉଡା ଟାୟାର, ଏଲଇଡି ହେଡଲ୍ୟାମ୍ପ ରହିଛି।

କମ୍ପାନୀ ଏହି ବାଇକକୁ ଏହାର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିଭିଏସ୍ ସ୍ମାର୍ଟକ୍ସନେକ୍ଟ ସିଷ୍ଟମ୍ ସହିତ ସଜାଇ ପାରିବ। ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସହିତ ବାଇକ୍ କୁ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ। ଏହି ବାଇକ୍ କମ୍ପାନୀର ଜେପେଲିନ୍ କ୍ରୁଜର ବାଇକର ଧାରଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ହେବ, ଯାହା ୨୦୧୮ ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋ ସମୟରେ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲ। ଡୁଆଲ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଆଣ୍ଟି ଲକ୍ ବ୍ରେକିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ (ଏବିଏସ୍) ସହିତ ଏହି ବାଇକ୍ ସଜ୍ଜିତ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରାୟ ଏହି ଗାଡ଼ିର ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୧.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.