ଟ୍ୱିଟର ସ୍ପେସର କରିପାରିବେ ରେକର୍ଡ଼; କମ୍ପାନୀ ଲଞ୍ଚ କଲା ନୂଆ ଫିଚର

ଯଦି ଆପଣ ମାଇକ୍ରୋ ବ୍ଲଗିଂ ସାଇଟ୍ ଟ୍ୱିଟରର ସ୍ଥାନ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ସ୍ପେସ୍ ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଟ୍ୱିଟର ନିକଟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଫିଚର ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଟ୍ୱିଟର ଏହା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି ଯେ ଏହି ନୂତନ ଫିଚର ଉଭୟ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଏବଂ ଆଇଓଏସ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ। ଏହି ନୂତନ ଅପଡ଼େଟ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବେ ଜାଣନ୍ତୁ।

କିପରି କାମ କରିବ

ଯଦି ଆପଣ ସ୍ପେସ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନାକୁ ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରଦାରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ‘ରେକର୍ଡ ସ୍ପେସ୍’ ବଟନ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏହା ପରେ ରେକର୍ଡିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।

ଫାଇଲ୍ ୩୦ ଦିନ ରହିବ

ଏହି ରେକର୍ଡିଂ ୩୦ ଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଟୁଇଟର୍ ୧୨୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରେକର୍ଡିଂର ଏକ କପି ରଖିବ, ଯଦିଓ ଆପଣ ଜାଣିଶୁଣି କିମ୍ବା ଅଜାଣତରେ ୩୦ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କର ରେକର୍ଡିଂକୁ ଡିଲିଟ୍ କରିଥିବେ।

ସ୍ପେସ୍ କଣ

ବାସ୍ତବରେ ଅଡିଓରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟର ସ୍ପେସ୍ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ। ଏଥିରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏକାଠି ହୋଇ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି। ଏହା ଏକ ସାର୍ବଜନୀନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପରି, ଯେଉଁଠାରେ କେହି ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ। ସ୍ପେସ୍ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ନୁହେଁ। ଆପଣ ସେହି ସ୍ଥାନକୁ ସିଧାସଳଖ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିପାରେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏଥିରେ କେବଳ ୧୩ ଜଣ ଲୋକ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.