Vodafone Idea ଲଞ୍ଚ କଲା ୨୮ ଦିନ ଭାଲିଡିଟିର ଶସ୍ତା ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ, ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅନେକ ଫାଇଦା

ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ VI ୟୁଜର୍, ତେବେ ଆପଣ ଜାଣି ଖୁସି ହେବେ ଯେ ନୂଆ ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ବହୁତ ଭଲ ଅଫର୍ ଦେଉଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା Vi ର ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ । ଭିଆଇ ଏହାର ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ତାଲିକାରେ ୧୨୫ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ଶସ୍ତା କିନ୍ତୁ ଦମଦାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଯୋଡିଛି । ଭିଆଇ’ର ନୂଆ ପ୍ଲାନ ହେଉଛି ଏକ ଆଡ୍ ଅନ ଡାଟା ପ୍ଲାନ ।

ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ ହେଉଛି ଦେଶର ତୃତୀୟ ବୃହତ୍ତମ କମ୍ପାନୀ । VIରେ ୨୨ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର୍ସ ଅଛନ୍ତି । କମ୍ପାନୀ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ସମୟରେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ଏବଂ ଶସ୍ତା ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ ଜାରି ରଖିଥାଏ । ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ ଦ୍ୱାରା ୧୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୪୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଦୁଇଟି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଯୋଡି ହୋଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ବଡ଼ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇଛି । ଭିଆଇ ଏହାର କୋଟି କୋଟି ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ପ୍ଲାନ ଯୋଡି ଏହାର ଲମ୍ବା ରିଚାର୍ଜ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ବିସ୍ତାର କରିଛି ।

ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ VI ୟୁଜର୍, ତେବେ ଆପଣ ଜାଣି ଖୁସି ହେବେ ଯେ ନୂଆ ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନରେ କମ୍ପାନୀ ବହୁତ ଭଲ ଅଫର୍ ଦେଉଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା Vi ର ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ । ଭିଆଇ ଏହାର ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ତାଲିକାରେ ୧୨୫ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ଶସ୍ତା କିନ୍ତୁ ଦମଦାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଯୋଡିଛି । ଭିଆଇ’ର ନୂଆ ପ୍ଲାନ ହେଉଛି ଏକ ଆଡ୍ ଅନ ଡାଟା ପ୍ଲାନ । ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଶସ୍ତା ମୂଲ୍ୟରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଡାଟା ସୁବିଧା ପାଇବେ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆକ୍ଟିଭ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନର ଡାଟା ଶେଷ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଆପଣ ଏହି ନୂଆ ଆଡ ଅନ ଡାଟା ପ୍ଲାନ ନେଇପାରିବେ ।

ଭିଆଇ ଠାରୁ ୧୨୫ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏହି ଲାଟେଷ୍ଟ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସମାନେ ୨୮ ଦିନର ଲମ୍ବା ଭାଲିଡିଟି ପାଇପାରିବେ । ଏଥିରେ, କମ୍ପାନୀ କେବଳ ଡାଟା ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ତେଣୁ ଆପଣ ଏଥିରେ କଲିଂ କିମ୍ବା ଏସଏମଏସ ସୁବିଧା ପାଇବେ ନାହିଁ । କଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଅଲଗା ବେସ ପ୍ଲାନ ନେବାକୁ ପଡିବ । ଭିଆଇ ୧୨୫ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ୧ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ସମଗ୍ର ଭାଲିଡିଟି ସମୟରେ ଆପଣ ୨୮ ଜିବି ଡାଟା ପାଇବେ ।

Vi ର ଏହି ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ସେହି ୟୁଜରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଉପଯୋଗୀ ହେବ ଯେଉଁମାନେ ଅଧିକ ଡାଟା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି । ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ ଦ୍ୱାରା ପୋର୍ଟଫୋଲିଓରେ ୧୯ ଏବଂ ୪୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଦୁଇଟି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଯୋଡି ହୋଇଛି । ଯଦି ଆମେ ଏହାର ଲାଭ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ୧୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ ଗୋଟିଏ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଆସେ ଏବଂ ଏଥିରେ ୧ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଏ । ୪୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନରେ ମଧ୍ୟ ୟୁଜର୍ସମାନେ ଗୋଟିଏ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ପାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ୟୁଜର୍ସମାନଙ୍କୁ ୨୦ ଜିବି ଡାଟା ସୁବିଧା ଦିଆଯାଏ ।

 
KnewsOdisha ଏବେ WhatsApp ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଦେଶ ବିଦେଶର ତାଜା ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ।
 
Leave A Reply

Your email address will not be published.