ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କାରେ 100 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାଟା,ୱାର୍କ ଫ୍ରମ୍ ହୋମ ପାଇଁ ରହିଛି ଆଡ୍-ଅନ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଏବଂ ହଟଷ୍ଟାର ଫ୍ରି

କରୋନା ପରେ ଅନେକ କମ୍ପାନୀ ନିଜ ଏମ୍ପ୍ଲୋଇଙ୍କୁ ଘରେ ରହି କାମ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଛି। କହିବାକୁ ଗଲେ ଅନେକ ଆଇଟି କମ୍ପାନୀର କର୍ମଚାରୀମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ୱାର୍କ ଫ୍ରମ୍ ହୋମ୍ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଅନେକ ଡାଟା ମଧ୍ୟ ସରିଥାଏ । ପୁଣି ଅନେକ ସମୟରେ ଡାଟା ସ୍ଲୋ ହୋଇଯାଏ। ଯାହାପାଇଁ କାମରେ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧା ହୁଏ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ଆଉ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହିପରି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ।

ଡାଟା ଆଡ୍ ଅନ୍ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କର ଡାଟା ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରେ। ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆ, ଜିଓ ଏବଂ ଏୟାରଟେଲର କିଛି ବେଷ୍ଟ ଡାଟା ଆଡ୍-ଅନ୍ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛୁ। ଏଥିରେ ଆପଣ ୧୦୦ ଜିବି ଡାଟା ପାଇବେ । ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁବିଧା ସହିତ ଅନେକ ବଡ଼ ପ୍ଲାନ୍ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି। ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ଆଜିକାଲି ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। କାରଣ ଏଥିରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଲମ୍ବା ବୈଧତା ସହିତ ଅନେକ ଡାଟା ମଧ୍ୟ ପାଉଛନ୍ତି।

ଯଦି ଆପଣ ଘରୁ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ 3GB ରୁ 4GB ଡାଟା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଯୋଜନା ପାଇଁ ଚୟନ କରିପାରିବେ। ଭୋଡା ଫୋନ୍ ର ୪୧୮ ଡାଟା ପ୍ଲାନ୍ ନେଇ ପାରିବେ। ଏହି ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଉ ଏକ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏଥିରେ ଥିବା ଡାଟା ଅନଲିମିଟେଡ ଆସେ। ଜିଓ ଏବଂ ଏୟାରଟେଲର ପୋର୍ଟଫୋଲିଓରେ କିଛି ଭଲ ଡାଟା ଭାଉଚର୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ, ଯାହା ପ୍ରାୟ ଭୋଡା ପରି ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରେ।
ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆର ୪୧୮ ଟଙ୍କା ଯୋଜନାରେ ଉପଲବ୍ଧ ୧୦୦ ଜିବି ଡାଟା ମଧ୍ୟ ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ।

ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଡାଟା ସରି ପାରିବେ। ପ୍ଲାନ୍ ର ଭାଲିଡିଟି ୫୬ ଦିନ ପାଇଁ ରହିଛି। ଏହା ଏକ ଡାଟା ଆଡ-ଅନ ଯୋଜନା ଏବଂ ତେଣୁ ମାଗଣା କଲିଂ କିମ୍ବା SMS ପ୍ରଦାନ କରେ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ସାଧାରଣ ଅସୀମିତ ଯୋଜନା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଏଥିରେ ଉପଲବ୍ଧ ଡାଟା କମ୍ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ ରିଚାର୍ଜ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଉଭୟ ଯୋଜନାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଦାଟକୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ।

ଜିଓର ଡାଟା ଆଡ୍-ଅନ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଏବଂ ହଟ୍ଷ୍ଟାର୍ ଫ୍ରି ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଡାଟା ଦିଏ। ଜିଓର ୫୫୫ ଟଙ୍କା ଯୋଜନାର ଡାଟା ପ୍ଲାନ୍ ଭୋଡାର ଡାଟା ଆଡ୍-ପ୍ଲାନ୍ ସହିତ ଟକ୍କର ଦିଏ । ଏହି ଯୋଜନାରେ କମ୍ପାନୀ ୫୫ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ଦେଉଛି।ଏହି ଯୋଜନାରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ସମୁଦାୟ ୫୫ GB ଡାଟା ମିଳିବ। ଏହି ଯୋଜନାରେ କଲିଂ ଏବଂ ମାଗଣା SMS ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଡିଜ୍ନି + ହଟଷ୍ଟାରକୁ ମାଗଣା ଆକ୍ସେସ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛି।

ଏୟାରଟେଲର ମଧ୍ୟ ଭଲ ଡାଟା ପ୍ଲାନ୍ ରହିଛି ୱାର୍କ ଫ୍ରମ ହୋମ୍ ପାଇଁ। ଏହି ଯୋଜନାରେ, ୫୦ ଜିବି ଡାଟା ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ୩୦୧ ଟଙ୍କା ଡାଟା ଭାଉଚର ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ଏୟାରଟେଲ। ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଏହା ଡାଟା ଭାଉଚରରେ ୱିଙ୍କ୍ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପ୍ରିମିୟମକୁ ମାଗଣା ଆକ୍ସେସ୍ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ଲାନ୍ ରଖିଛି। ତେବେ ଆପଣ ଯଦି ଘରେ ରହି କମ୍ପାନୀ କାମ ସବୁ କରୁଛନ୍ତି ଆପଣ ଏହି ସବୁ ଡାଟା ପ୍ଲାନ୍ ଆପଣାଇବା ଉଚିତ୍ ଦରକାର।

Leave A Reply

Your email address will not be published.