ଭୋଡାଫୋନର ବଡ ଧମାକା, ୨୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ଦାମରେ ମିଳିବ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ

ଭୋଡାଫୋନ ଏବେ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଶସ୍ତା ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଭୋଡାଫୋନ୍ ଅତୀତରେ ଏହାର ଅନେକ ପ୍ଲାନକୁ ଅପଡେଟ କରିଛି ଏବଂ ଅନେକ ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ ହେଉଛି ଭାରତୀୟ ଟେଲିକମ୍ ସେକ୍ଟରର ତୃତୀୟ ବୃହତ୍ତମ ଟେଲିକମ୍ କମ୍ପାନୀ । ଭୋଡାଫୋନର ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାୟ ୨୨ କୋଟିର ୟୁଜର୍ ବେସ୍ ଅଛି । ନିଜ ୟୁଜରମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ, କମ୍ପାନୀ ସମୟ ସମୟରେ ନୂଆ ଅଫର ଏବଂ ନୂଆ ପ୍ଲାନ ଆଣିଥାଏ । ଭୋଡାଫୋନ ଏବେ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଶସ୍ତା ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଭୋଡାଫୋନ୍ ଅତୀତରେ ଏହାର ଅନେକ ପ୍ଲାନକୁ ଅପଡେଟ କରିଛି ଏବଂ ଅନେକ ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ସର୍ବାଧିକ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ କମ୍ପାନୀ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ଭୋଡାଫୋନ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ଦାମରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ।

ଭୋଡାଫୋନ୍ ୟୁଜରଙ୍କ ପାଇଁ ୧୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ପ୍ରିପେଡ୍ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ତେବେ ଭୋଡାଫୋନର ଏହି ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ହେଉଛି ଏକ ଡାଟା ଭାଉଚର୍ । ଏହି ନୂଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଗୋଟିଏ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଆସିଥାଏ । ଯଦି ଆମେ ଏଥିରେ ମିଳୁଥିବା ସୁବିଧା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ତେବେ ଏଥିରେ ୧ GB ଡାଟା ମିଳିଥାଏ ଏବଂ Vi ର ଏହି ପ୍ଲାନରେ କଲିଂ କିମ୍ବା SMSର ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଭୋଡାଫୋନ ୟୁଜର୍ ଯିଏ ଅଧିକ ଡାଟା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆକ୍ଟିଭ ପ୍ଲାନର ଦୈନିକ ଡାଟା ଲିମିଟ ଶେଷ ହୋଇଯାଏ ତେବେ ଭୋଡାଫୋନରୁ ଏହି ଡାଟା ଭାଉଚର୍ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇପାରେ । ଏଥିରେ କମ୍ପାନୀ ନିଜର ପ୍ରିମିୟମ୍ ଆପ୍ସକୁ ଆକ୍ସେସ ପ୍ରଦାନ କରେ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ମାର୍କେଟରେ ଏହି ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ୪୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନକୁ ଅପଡେଟ୍ କରିଥିଲା । ଅପଡେଟ ପରେ କମ୍ପାନୀ ୪୯ ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ୨୦ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ।

 
KnewsOdisha ଏବେ WhatsApp ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଦେଶ ବିଦେଶର ତାଜା ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ।
 
Leave A Reply

Your email address will not be published.