ଆସିଲା ଜେବ୍ରୋନିକ୍ସ ନୂଆ ଇୟରବଡ: ମାତ୍ର ୧୩୯୯ ପାଇବେ ତିନୋଟି ଡିଭାଇସ୍, ରହିଛି ଦମଦାର ଫିଚର

ମାର୍କେଟରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଇୟରବଡ଼ ବ୍ୟବହାର ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଛି। ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ଇୟରବଡ୍ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହାକି ଆପଣ ଏକା ଥରେ ୩ ଟି କିଣି ପାରିବେ। ସେ ପୁଣି ମାତ୍ର ୧୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ। ତେବେ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀ ଜେବ୍ରୋନିକ୍ସ ଏହାର ନୂତନ ଡିଭାଇସରେ ଜେବ୍ରୋନିକ୍ସ ZEB- ସାଉଣ୍ଡ ବମ୍ X1 ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ଓୟାରଲେସ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ସ୍ପିକର ଏବଂ ଇନ୍-ବିଲ୍ଟ ଟର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ।

ବ୍ୟାଟେରୀ ବିଷୟରେ କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଇୟରବଡ ସହିତ ପ୍ଲେକ୍ ସମୟ ଟାଇମ୍ ୩୦ ଘଣ୍ଟା ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ରହିଛି। ଏହା ଏକ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ଇୟରବଡ୍, କିନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ଓୟାରଲେସ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ସ୍ପିକର ଏବଂ ଇନ୍-ବିଲ୍ଟ ଟର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ। ତେବେ ଏହାର ଫିଚର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଜେବ୍ରୋନିକ୍ସ 3 ରେ 1 ସାଉଣ୍ଡ ଡିଭାଇସ୍ ସାଉଣ୍ଡ ବମ୍ X1 କଳା, ନୀଳ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ପରିଚିତ ହୋଇଛି।

ଇୟରବଡ୍ର ମୂଲ୍ୟ ମାତ୍ର ୧,୩୯୯ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି। କମ୍ପାନୀର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ଇୟରବଡ୍ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ। ଜେବ୍ରୋନିକ୍ସ ZEB- ସାଉଣ୍ଡ ବମ୍ X1 ର ବିଶେଷତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଜେବ୍ରୋନିକ୍ସର ନୂତନ ଇୟରବଡଗୁଡିକ କ୍ଳିୟର ଅଡିଓ କ୍ୱାଲିଟି ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଏହା ସହିତ, 13 mm ଅଡିଓ ଡ୍ରାଇଭର ସମର୍ଥିତ। ଜେବ୍ରୋନିକ୍ସ ZEB- ସାଉଣ୍ଡ ବମ୍ X1 ରେ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ 5.0 କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇଛି। ଯେତେବେଳେ ଏହାର ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ସ୍ପିକର 36 mm ଡାଇନାମିକ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ଇନ୍-ବିଲ୍ଟ ବ୍ୟାଟେରୀ ସମର୍ଥନ ସହିତ ଏଲଇଡି ଟର୍ଚ୍ଚ।

ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ସ୍ପିକର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଧ୍ୱନି ଏବଂ ବାସ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। ଇର୍ବଡସ୍ ସ୍ପର୍ଶ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ, ଇନ୍-ବିଲ୍ଟ ମାଇକ୍ କୁ ସମର୍ଥନ କରେ। ଇୟରବଡ ସହିତ ସ୍ପ୍ଲାସ୍ ପ୍ରୁଫ୍ ରେଟିଂ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ।ଜେବ୍ରୋନିକ୍ସ ZEB- ସାଉଣ୍ଡ ବମ୍ X1 ବ୍ୟାଟେରୀ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି। ଇୟରବଡ ବ୍ୟାଟେରୀ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ୩୦ ଘଣ୍ଟାର ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ଦାବି କରାଯାଇଛି। ଏଥି ସହିତ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ସ୍ପିକର ସହିତ ୧୯ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ଲେକ୍ ସମୟ ଦିଆଯାଇଛି। କେସ୍ ସହିତ ଶୀଘ୍ର ଚାର୍ଜିଂ ପାଇଁ ଇୟରବଡ୍ USB-Type C ପୋର୍ଟକୁ ସମର୍ଥନ କରେ। ଇୟରବଡଗୁଡିକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ଟାବଲେଟ୍ ଏବଂ ଲାପଟପ୍ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସଂଯୋଗ ହୋଇପାରିବ। ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ନିଜ ଗ୍ୟାଜେଟରେ ସାମିଲ କରି ପାରିବେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.