Odisha News
.

ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଖାସ୍‌ ଉପାୟ, ସମ୍ପର୍କରେ ବଢ଼ିବ ପ୍ରେମର ମଧୁରତା

ସବୁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ନିଜ ପାର୍ଟନରକୁ ନେଇ ବହୁତ କିଛି ସ୍ୱପ୍ନ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ଥାଏ। ଖାସ୍‌ କରି ସବୁ ମହିଳାମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନର ରୋମାଣ୍ଟିକ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତୁ। ସବୁ ପୁରୁଷଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରକାର ରୂପ ରହିଥାଏ, ଯାହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମସୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। କିଛି ପୁରୁଷଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ରୋମଣ୍ଟିକ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଆଉ କିଛି ପୁରୁଷ ସମୟ ସହିତ ବଦଳିଥାନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମର ମଧୁରତା ରହିବା ନିହାତି ଆବାଶ୍ୟକ। ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟିପ୍ସ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବୁ ଯାହାକୁ ଆପଣେଇ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିପାରିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଟିପ୍ସ ବିଷୟରେ।

couples-ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ କରିବାକୁ ହେଲେ ବେଡରୁମକୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଅନୁସାରେ ଡେକୋରେଟ କରନ୍ତୁ। ମୁଲାୟମ ବେଡସିଟ୍‌ କିମ୍ବା ଭଲ ସୁଗନ୍ଧଯୁକ୍ତ ରୁମ୍‌ ଫ୍ରେସନର ପକାଇପାରିବେ, ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଗୀତ ଲଗାଇପାରିବେ। ଏହିସବୁ ଉପାୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରକୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରାିପାରିବେ।

-ହନିମୁନ୍‌ କେବଳ ଥରେ ମନାଇପାରିବେ ତାହାନୁହେଁ, ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ଏହାକୁ ଦୁଇଥର କିମ୍ବା ତିନିଥର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ। ଆପଣ ଏହାକୁ ପ୍ରଥମ ହନିମୁନ୍‌ ଭଳି ଅନୁଭବ କରାଇପାରିବେ। ଏମିତି କଲେ ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ବି ମଜବୁତ ହୋଇଯିବ।

gift-ଏହା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ ଯେ ସବୁବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ହିଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ଦେବେ। ସ୍ତ୍ରୀ କିମ୍ବା ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାର୍ଟନରକୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ କରାଇବା ପାଇଁ କିଛି ସରପ୍ରାଇଜ୍‌ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। କେବେକେବେ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଦର ଗିଫ୍ଟ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହାପରେ ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବେ।

-ସକାଳ ସମୟରେ କାମ ଯେତେ ଥାଉ ନା କାହିଁକି ଏକ ପ୍ରେମ ଭରା ଆଲିଙ୍ଗନ ସହିତ ଦିନର ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ। ଏମିତି କଲେ ଆପଣଙ୍କ ପୂରା ଦିନ ଖୁସି ଏବଂ ପ୍ରେମରେ କଟିବ।

Loading...

Leave A Reply

Your email address will not be published.