Sabuthi Sabubele Hata Muthare Khabar

ଶାନଦାର ବ୍ୟାଟେରୀ ସହ ବଜାର ପ୍ରବେଶ କଲା Redmi 8A Dual, ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୬,୪୯୯ ଟଙ୍କା

ଚୀନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ନିର୍ମାତା କମ୍ପାନୀ ‘ସାଓମୀ’ ନିଜର ଏକ Redmi 8A Dualକୁ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଏହି ଫୋନରେ ୫,୦୦୦ ଏମଏଚ ବ୍ୟାଟେରୀ ସୁବିଧା ସହ ଏଚଡ଼ି ଡିଷ୍ପ୍ଲେ ଓ ଦମଦାର ପ୍ରୋସେସରର ସପୋର୍ଟ ବି ରହିଛି । ଏସବୁ ବାଦ କମ୍ପାନୀ ଏଥିରେ ୧୦,୦୦୦ ଓ ୨୦,୦୦୦ ଏମଏଚ ବିଶିଷ୍ଟ ପାୱାରବ୍ୟାଙ୍କ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛି । ଯେବେକି ଗ୍ରାହକ ମାନେ ଏହି ଫୋନକୁ ସ୍କ୍ୱାଡ଼ ହ୍ୱାଇଟ, ସି-ବ୍ଲୁ ତଥା ମିଡ଼ନାଈଟ ଗ୍ରେ ପରି ରଙ୍ଗ ଗୁଡିକରେ ବି ପାଇପାରିବେ । ଆସନ୍ତୁ ଯାଣିବା ଏହି ଫୋନର ବିଶେଷତା ବିଷୟରେ :

 

redmi

କଣ ରହିଛି ଦର :

କମ୍ପାନୀ ଏହି ଫୋନକୁ ୨ ଜିବି ରାମ, ୩୨ ଷ୍ଟୋରେଜ ସହ ବଜାରରେ ପ୍ରବେଶ କରାଇଛି । କମ୍ପାନୀ ଏହି ଫୋନର ପ୍ରଥମ ଭେରିୟାଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ୬,୪୯୯ ଟଙ୍କା ରଖିଥିବା ବେଳେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଭେରିୟାଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ୬,୯୯୯ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି ।

କଣ ସବୁ ରହିଛି ବିଶେଷତା:

କମ୍ପାନୀ ଏହି ଫୋନରେ ୬.୨୨ ଇଞ୍ଚ ଏଚଡ଼ି ପ୍ଲସ ଡିଷ୍ପ୍ଲେ ସୁବିଧା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ରିଜୋଲୁସନ ରହିଛି ୧୫୨୦ X ୭୨୦ ପିକ୍ସଲ । ଏହାବାଦ ସ୍କ୍ରିନ ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ପାଇଁ କନିଙ୍ଗ ଗରିଲା ଗ୍ଲାସ ୫ର ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି । ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ୟୁଜରଙ୍କୁ ଏଥିରେ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ ୪୩୯ ଏସଓସି ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ । ଏହା ସହ ଫୋନଟି ଲାଟେସ୍ଟ ଅପରେଟିଙ୍ଗ ସିଷ୍ଟମ ସହିତ ହିଁ କାମ କରିଥାଏ ।

redmi new

Redmi 8A Dualର ବ୍ୟାଟେରୀ :

କନେକ୍ଟିଭିଟି କଥା କହିଲେ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଏଥିରେ ୱାଇ- ଫାଇ, ଜିପିଏସ, ବ୍ଲୁ ତୁଠ ଓ ୟୁଏସବି ପୋର୍ଟ ଟାଇପ – ସି ପରି ସାନଦାର ଫିଚର୍ସ ସୁବିଧା ବି ଦିଆଯାଇଛି । ୫୦୦୦ ଏମଏଚ ବ୍ୟାଟେରୀ ସହ ୧୮ ବାଟ ଫାଷ୍ଟ ଚାରଜିଙ୍ଗ ଫିଚର ବି ମିଳିପାରିବ ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.