ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଇମ୍ରାନ ହାଶମିଙ୍କ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି, ଅଭିନେତା ଆଦିବାସୀ ଶେଶଙ୍କ ସହ ଆସିବେ ନଜର

‘ଟାଇଗର ୩’ ରେ ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବା ପାରେ ଏବେ ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ହାଶମି ତାଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ ଗୁପ୍ତଚର ଆକ୍ସନ୍ ଥ୍ରୀଲର ‘ଗୁଡାଚାରି ୨’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ‘କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଇମ୍ରାନ ହାଶମି ପାନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଫିଲ୍ମରେ ଆଦିବାସୀ ଶେଶଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

‘ଟାଇଗର ୩’ ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ହାସମି ତାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମରେ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଥାନ୍ତି । ଇମ୍ରାନ ହାସମି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହିରୋ ତଥା ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ଫିଟ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ମନ ଜିତିବା ପାଇଁ ଇମ୍ରାନ ହାସମି ୨୦୨୪ରେ ପୁଣିଥରେ ସିନେ ପରଦାକୁ ଆସବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ । ଚଳିତ ବର୍ଷ ଇମ୍ରାନ ହାସମି ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ଏବେ ଏକ ନୂଆ ରୂପରେ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି ।

‘ଟାଇଗର ୩’ ରେ ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବା ପାରେ ଏବେ ଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ହାଶମି ତାଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ ଗୁପ୍ତଚର ଆକ୍ସନ୍ ଥ୍ରୀଲର ‘ଗୁଡାଚାରି ୨’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରନ୍ତି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ‘କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଇମ୍ରାନ ହାଶମି ପାନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଫିଲ୍ମରେ ଆଦିବାସୀ ଶେଶଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ ସମାନାତର ଲିଡ୍ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ । ଏହା ସହ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ଯେ ସେ ଏଥିରେ ନକାରାତ୍ମକ ଭୂମିକା ନଜର ଆସିବେ ନାହିଁ । ତେବେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ନିର୍ମାତାମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ।

ଆଦିବାସୀ ଶେଶ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରିକ୍ୱେଲ ‘ଗୁଡାଚାରି’ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ସିକ୍ୱେଲର ରିଲିଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଅଭିନେତା ତଥା ଜଣେ ସାଉଥ୍‌ ତାରକାଙ୍କୁ ଏକା ସହ ଦେଖିବାକୁ ଲୋକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ସଫଳ ହେବା ପରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ‘ଗୁଡାଚାରି ’ ର ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍‌ ଭଲ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରୁଛନ୍ତିି । ତେବେ ଶଶି କିରଣ ଟିକ୍କାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଡାଚାରି’ ରେ ଶୋଭିତା ଧୁଲିପାଲା, ଜଗପତି ବାବୁ ଏବଂ ପ୍ରକାଶ ରାଜଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଇମ୍ରାନ, ନାସିରୁଦ୍ଦିନ ଶାହା, ବିଜୟ ରାଜ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରମାନେ ଏଥିରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଇମ୍ରାନ ହାସମିଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ‘ଟାଇଗର ୩’ରେ ଭିଲେନ୍ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ସେଲଫି’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ଫ୍ଲପ୍ ଫିଲ୍ମ ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ଏବେ ଦେଖିବାରେ ଅଛି ଯେ ଇମ୍ରାନ ହାସମିଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କେତେ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.