ମୁମ୍ବାଇରେ ନୂଆ ଘର କିଣିଲେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଶି ସିଂ, ପରିବାର ସହ କରିଲେ ଗୃହପ୍ରବେଶ

'ୟେ ଉନ ଦିନୋ କି ବାତ ହେ' ସିରିଏଲର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଶି ସିଂ ସ୍ୱପ୍ନର ନଗରୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜର ଘର କିଣିଛନ୍ତି । ସେ ଆଜିକାଲି ଖୁବ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି କାରଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବହୁତ ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି । ଆଶି ଏକ ନୂତନ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରର ମାଲିକାଣୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ।

‘ୟେ ଉନ ଦିନୋ କି ବାତ ହେ’ ସିରିଏଲର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଶି ସିଂ ସ୍ୱପ୍ନର ନଗରୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜର ଘର କିଣିଛନ୍ତି । ସେ ଆଜିକାଲି ଖୁବ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି କାରଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବହୁତ ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି । ଆଶି ଏକ ନୂତନ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘରର ମାଲିକାଣୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗୃହପ୍ରବେଶ ପୂଜା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ଆଶି ସିଂ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଘରେ ଗୃହପ୍ରବେଶ ପୂଜାର ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁଣ୍ଡରେ ଚୁନି ସହିତ ଏକ ପ୍ରିଣ୍ଟେଡ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ସୁଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ।

ଗୋଲାପୀ ବିନ୍ଦି ଏବଂ କାନଫୁଲ ପିନ୍ଧି ଆଶି ଏହି ଲୁକ୍ କମ୍ପ୍ଲିଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଲୁକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ଆଶି ହବନ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସମସ୍ତ ରୀତିନୀତି ସହିତ ପୂଜା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଏହି ପୂଜାରେ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି । ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଆଜି ଏହି ପୂଜା କରି ମୋର ହୃଦୟ ସେହି ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି ଯେଉଁମାନେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି- ଆପଣଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଏବଂ ଶକ୍ତି ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ । ମୋତେ ସମର୍ଥନ କରିଥିବା ମୋ ପରିବାର, ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ । ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କ ବିନା ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ‘ଆଲାଦ୍ଦିନ ନାମ ତୋ ସୁନା ହୋଗା’ ଏବଂ ‘ୟେ ଉନ୍ ଡିନନ୍ କି ବାତ୍ ହେ ‘ ଭଳି ଶୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆଶି ଛୋଟ ବୟସରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଅଭିନୟର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି ।

 
KnewsOdisha ଏବେ WhatsApp ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଦେଶ ବିଦେଶର ତାଜା ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ।
 
Leave A Reply

Your email address will not be published.