Below header

ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୪ରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ Realme Narzo 70x, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଫିଚର୍ସ ଏବଂ ଦାମ

ଯଦି ଆପଣ ରିୟଲମିର ଜଣେ ଫ୍ୟାନ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ନୂଆ ଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ପ୍ଲାନ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି । ରିୟଲମି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଫୋନ୍ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ଭାରତୀୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବଜାରରେ ରିୟଲମିର ଭଲ ସ୍ଥାନ ରହିଛି । ବଜେଟ୍ ଏବଂ ମିଡରେଞ୍ଜ୍ ସେଗମେଣ୍ଟରେ ରିୟଲମି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଗୁଡିକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ । ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ରିଅଲମି ଏହି ଦୁଇଟି ସେଗମେଣ୍ଟରେ ଅନେକ ଦମଦାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି । ଯଦି ଆପଣ ରିୟଲମିର ଜଣେ ଫ୍ୟାନ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ନୂଆ ଫୋନ୍ କିଣିବାକୁ ପ୍ଲାନ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଅଛି ।

ରିୟଲମି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଫୋନ୍ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି । ରିୟଲମି ଗତ ମାସରେ ଭାରତରେ Realme Narzo 70 Pro ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ Narzo 70 ସିରିଜରେ ଏକ ନୂଆ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଯୋଡିବାକୁ ଯାଉଛି । ରିୟଲମି ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାରତରେ Realme Narzo 70x ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏବେ କମ୍ପାନୀ ଭାରତରେ ଆଗାମୀ ଫୋନର ଲଞ୍ଚ ଡେଟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ।

ରିୟଲମି ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୪ ରେ ଭାରତରେ Narzo 70x ଲଞ୍ଚ କରିବ । କମ୍ପାନୀ ମିଡରେଞ୍ଜ୍ ସେଗମେଣ୍ଟରେ Realme Narzo 70x ଲଞ୍ଚ କରିପାରେ । ୱେବସାଇଟରେ ଏହି ଫୋନ୍ ପାଇଁ ରିୟଲମି ମାଇକ୍ରୋସାଇଟ୍ ଲାଇଭ କରିଛି । ମାଇକ୍ରୋସାଇଟ୍ ଲାଇଭ୍ ହେବା ସହିତ ଏହି ଫୋନର ଅନେକ ଫିଚର୍ସ ଏହାର ଲଞ୍ଚ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି ଫୋନର ଦାମ ଏବଂ ଫିଚର୍ସ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ।

Realme Narzo 70x ଫିଚର୍ସ:
ୟୁଜରମାନେ Realme Narzo 70x ରେ ୬.୬ ଇଞ୍ଚ ଡିସପ୍ଲେ ପାଇପାରିବେ । ଏହା ସହିତ, ଏଥିରେ ୫୦୦୦mAh ର ଏକ ବଡ ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିବ । ମାଇକ୍ରୋସାଇଟ୍ ରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବ୍ଲୁ କଲର ଅପ୍ସନ ସହିତ ବଜାରକୁ ଆସିପାରେ । ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ Realme Narzo 70 ପରି ଏକ କ୍ୟାମେରା ମଡ୍ୟୁଲ୍ ମିଳିପାରିବ ।

ଯଦି ଆମେ ଏହାର RAM ଏବଂ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ବିଷୟରେ କହିବା, ଏହା ୮ ଜିବି ରାମ୍ ଏବଂ ୨୫୬ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ପାଇପାରିବେ । ଏହି ଫୋନ ପଛରେ ୫୦ ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ ଆଗରେ ୧୬ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ମିଳିପାରିବ ।

Realme Narzo 70x ଦାମ:
ଯଦି ଆମେ Realme Narzo 70x ର ଦାମ ବିଷୟରେ କହିବା, ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ସୂଚନା ସେୟାର କରିନାହିଁ କିନ୍ତୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହା ବଜାରରେ ୧୨,୦୦୦ ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ରିୟଲମି ଏହାକୁ ଏହି ଦାମରେ ଲଞ୍ଚ କରେ, ତେବେ ଓପୋ, ଭିଭୋ, ସାଓମି ଏକ କଠୋର ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ।

 
KnewsOdisha ଏବେ WhatsApp ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଦେଶ ବିଦେଶର ତାଜା ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ।
 
Leave A Reply

Your email address will not be published.