୨୨ ଏପ୍ରିଲରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ Jeep Wrangler Facelift, ମିଳିବ ଅନେକ ନୂଆ ଅପଡେଟ୍

Jeep Wrangler Facelift ୨୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୪ ରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ । ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିଶ୍ୱ ବଜାରରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିବା ଫେସେଲିଫଟେଡ୍ ରେଙ୍ଗଲର୍ ଏକ ନୂଆ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ନୂଆ ଫିଚର ସହିତ ଭାରତକୁ ଆସୁଛି ।

Jeep Wrangler Facelift ୨୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୪ ରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ । ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିଶ୍ୱ ବଜାରରେ ପରିଚିତ ହୋଇଥିବା ଫେସେଲିଫଟେଡ୍ ରେଙ୍ଗଲର୍ ଏକ ନୂଆ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ନୂଆ ଫିଚର ସହିତ ଭାରତକୁ ଆସୁଛି । ରେଙ୍ଗଲର୍ ଫେସେଲିଫ୍ଟରେ ଅଲ-ବ୍ଲାକ ଗ୍ରୀଲ୍ ଫିଚର ରହିଛି, ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ୭-ସ୍ଲାଟ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଯାହା ଏବେ ଥିବା ମଡେଲ ତୁଳନାରେ ପତଳା । ୧୭-୨୦ ଇଞ୍ଚ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଟାୟାର ଆକାର ୩୫ ଇଞ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୦ଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ଚକ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ସ୍ପେକ୍ ରେଙ୍ଗଲର୍ ଉପଲବ୍ଧ ।

ଏହାର ଅନେକ ରୁଫ ଅପ୍ସନ ଅଛି; ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ସଫ୍ଟ ଟପ୍, ବଡି-କଲର ହାର୍ଡ ଟପ୍, ବ୍ଲାକ୍ ହାର୍ଡ ଟପ୍, ହାର୍ଡ ଏବଂ ସଫ୍ଟ ଟପ୍ ର ମିଶ୍ରଣ, ସନରାଇଡର୍ ଟପ୍ ଯାହା କେବଳ ଆଗରେ ବସିଥିବା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଥାଏ । ଏକ ନୂଆ ୧୨.୩-ଇଞ୍ଚ୍ ଟଚ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଇନଫୋଟେନମେଣ୍ଟ ସିଷ୍ଟମ୍ ସେଣ୍ଟର ସମସ୍ତ ଭରିଆଣ୍ଟରେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଅଟେ । ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଜିପ୍ ର ୟୁକନେକ୍ଟ ୫ ସିଷ୍ଟମରେ ଚାଲିଥାଏ ଯାହାକି SUV ରେ କନେକଟେଡ ଫିଚର୍ସଗୁଡିକ ଯୋଡି ଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଟ୍ରେଲସ୍ ଅଫରୋଡ୍ ଗାଇଡ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ, ଯେଉଁଥିରେ ୬୨ ଜଣାଶୁଣା ଅଫ-ରୋଡ୍ ଟ୍ରେଲ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

ମଝିରେ ଥିବା AC ଭେଣ୍ଟଗୁଡିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନଫୋଟେନମେଣ୍ଟ ସ୍କ୍ରିନ ତଳେ ରଖାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ କ୍ୟାବିନର ବାକି ଲେଆଉଟ୍ ପ୍ରାୟତଃ ସମାନ ରହିଛି । ଏହା ଦ୍ୱାରା ୧୨-ପାୱାର୍ ଆଡଜଷ୍ଟେବଲ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟ ସିଟ୍, ୱାୟରଲେସ ଆପଲ୍ କାରପ୍ଲେ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଅଟୋ ଏବଂ ଏକ ନୂଆ ସେମି-ଡିଜିଟାଲ୍ ଇନଷ୍ଟରୁମେଣ୍ଟ କ୍ଲଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ମିଳିଥାଏ । ଇଣ୍ଡିଆ-ସ୍ପେକ୍ ପ୍ରି-ଫେସେଲିଫ୍ଟ ଜିପ୍ ରଙ୍ଗଲର୍ 270hp / 400Nm, 2.0-ଲିଟର ଟର୍ବୋ-ପେଟ୍ରୋଲ୍ ଇଞ୍ଜିନ୍ ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ, ୮-ସ୍ପିଡ୍ ଟର୍କ କନଭର୍ଟର ଅଟୋମେଟିକ ଏବଂ ଜିପ୍ ର ସେଲେକ୍-ଟ୍ରାକ୍ ଫୁଲ୍ ଟାଇମ୍ 4WD ସିଷ୍ଟମ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଛି ।

ରେଙ୍ଗଲର ଫେସେଲିଫ୍ଟ ଭାରତରେ ଏକମାତ୍ର ପାୱାର୍ ଟ୍ରେନ୍ ଅପ୍ସନ ଭାବରେ ଜାରି ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଜିପ୍ ରଙ୍ଗଲରର ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଟି ଭରିଆଣ୍ଟ ଅଛି; ଅନଲିମିଟେଡ ଏବଂ ରୁବିକନରେ ଉପଲବ୍ଧ, ଯାହାର ପୂର୍ବ ମୂଲ୍ୟ ଯଥାକ୍ରମେ ୬୨.୬୫ ଲକ୍ଷ ଏବଂ ୬୬.୬୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ଭାରତରେ ଏହାର କୌଣସି ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ରୋଭର ଡିଫେଣ୍ଡର ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିପାରେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.