ଆଜିର ଭାଗ୍ୟ ! ଏହି ସବୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ରହିଛି ଶୁଭ ଯୋଗ

ମେଷ : ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳଦାୟକ ହେବ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ନେଇ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ରୁହନ୍ତୁ । କାରଣ ସନ୍ତାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଭ୍ରମଣରେ ନେଇପାରନ୍ତି, ଏଥିପାଇଁ ଦେଖିଚାହିଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ । ଆଖପାଖରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଉପୁଜିଲେ ଏହାକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍, ଆଗକୁ ଆଇନ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ।

ବୃଷ : ସାଂସାରିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ବାହାରକୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ରାଜନୀତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କୌଣସି ଉଚ୍ଚପଦ ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାକୁ ଦେଇଥିବା ଋଣ ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ । ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ଼ ହେବ ।

ମିଥୁନ : ଆଜିର ଦିନଟି ଉତ୍ତମ ଫଳଦାୟକ ହେବ । ମାନସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଜମିବାଡ଼ି ସମ୍ୱନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା କାରଣରୁ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆଗରୁ ଭାବିଚିନ୍ତି କରନ୍ତୁ । ସନ୍ତାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ ।

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ପରିବାରରେ କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଥିଲେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲୋଡ଼ନ୍ତୁ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ଶତ୍ରୁଙ୍କ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ।

ସିଂହ: ଶତ୍ରୁ ପରାଜିତ ହେବେ । ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ । ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆଜିର ଦିନରେ ଯାନବାହନ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି। ଗୋଡ଼ରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ ଏଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଶୁଭ ସମୟ ।

କନ୍ୟା : ଆଜିର ଦିନରେ ଦେହ ମନ ସୁସ୍ଥ ରହିବ। ମନର ଆଶା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଧ୍ୟତ୍ମିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଉପହାର କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି । ଧନ ସମ୍ୱନ୍ଧିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ ।

ତୁଳା : ଆଜିର ଦିନଟି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ରହିବ । ଘରେ ସମସ୍ୟାରେ ସାମାନ୍ୟ ଶାନ୍ତି ମିଳିପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ । ଏହି କାରଣରୁ କିଛି ଭୁଲ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିବସିବେ । ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ ।

ବିଛା : ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ । ମନରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ପୂଜାପାଠ କିମ୍ୱା ଭଜନ କୀର୍ତ୍ତନ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି । ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ଦେଖାଦେଉଥିବା ବିବାହ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁପରିଜନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲୋଡ଼ିପାରନ୍ତି ।

ଧନୁ: ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇପାରେ । ନୂତନ ଗୃହ କ୍ରୟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି । ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ଥିବାରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତି କରିବେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ୟାରିୟରକୁ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଭରିରହିବ ।

ମକର : ଆଜିର ଦିନ ଚିନ୍ତାରେ କଟିବ। ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରିବା ଆଶାରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଲାଭକୁ ଛାଡ଼ିଦେବେ। କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ବାପା-ମା’ଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ନୂଆ ଗାଡ଼ି କିଣିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ପରୋପକାର କରିବେ। ଗରିବଙ୍କ ସେବାରେ ଧନ ଦେବେ। ଯଦି କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ। ବାପା-ମା’ଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ଆଗକୁ ଯିବେ। ଆଜି କାହାକୁ ମାଗଣା ଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଜୀବନସାଥୀ ସାଥ୍‌ ଦେବେ।

ମୀନ: ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତିକ୍ତତା ଆଜି ଦୂର ହେବ। ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତି ଶୁଭ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ସୁଖ ସୁବିଧା ପାଇବେ। ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ନୂଆ ଗାଡ଼ି କିଣିପାରନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.