ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ: ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନ ଅପେକ୍ଷା ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ମିଳିବ ଖୁବ୍ ଶସ୍ତା ସାମଗ୍ରୀ

ବର୍ତ୍ତମାନ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅଧିକ ଆଗଉଛି। ଏମିତିକି ପନିପରିବା ମଧ୍ୟ ଏହି ଆପରେ ଉପଲବ୍ଧ। ତେବେ ଆପଣ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ ଯେ କେଉଁ ଅନଲାଇନ୍ ଆପରେ ଆପଣ ଖୁବ୍ କମ୍ ଟଙ୍କାରେ ଭଲ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ।

କାରଣ ଅନେକ ଅନ୍ ଲାଇନ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ରହିଛି। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନ ଅଧିକ ଭାବେ ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ ଆହୁରି ଅନେକ ପୋର୍ଟାଲ୍ ଅଛି, ଯାହା ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନ ଅପେକ୍ଷା ଶସ୍ତା ମୂଲ୍ୟରେ ଉତ୍ପାଦ ଯୋଗାଏ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉତ୍ପାଦ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟ୍ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ।

କରୋନା ପରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଙ୍ଗର କ୍ରେଜ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନ ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଗ୍ରାହକ। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ପାଇଁ ଆହୁରି ଅନେକ ପୋର୍ଟାଲ୍ ଅଛି, ଯାହା ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନ ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ସବୁ ଜିନିଷ ଯୋଗାଉଛି। ଏହି ୱେବସାଇଟରୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନ ତୁଳନାରେ ଆପଣ ବହୁତ ମୂଲ୍ୟରେ ସାମଗ୍ରୀ କିଣି ପାରିବେ। ଏଥିରେ ଆପଣ ଅନେକ ଉତ୍ପାଦର ଏକ ବଡ଼ ପରିସର ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ତେବେ ଏହି ଅନଲାଇନ ସପିଙ୍ଗ ଆପ୍ ହେଉଛି ମିଶୋ।

ମିଶୋ ଠାରୁ ପ୍ରଥମ କ୍ରୟ କରିବା ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି।ଅର୍ଥାତ୍ ଯଦି ଆପଣ ୩୦୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର କିଛି କିଣୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମିଶୋରେ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟରେ ଅନ୍ୟ ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ବଜାର ତୁଳନାରେ ପ୍ରାୟ ୩୦ ପ୍ରତିଶତ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ଭଲ ଉତ୍ପାଦ ଉପଲବ୍ଧ।

ମିଶୋ ପରି, ଦୋକାନରେ ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ଅନେକ ଉତ୍ପାଦ ଉପଲବ୍ଧ। ଭଲ ରିହାତି ସହିତ ଦୋକାନରେ ଫ୍ୟାଶନ୍, ୱାଚ୍, ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ, ବିୟୁଟି ଏବଂ ସୁଗନ୍ଧିତ ପଦାର୍ଥ ପରି ଉତ୍ପାଦ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ଏହି ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟରେ ଆପଣ ବିତରଣରେ ନଗଦ ବିକଳ୍ପ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣ ଉତ୍ପାଦର ସମୀକ୍ଷା ପଢି ପାରିବେ। ତେବେ ଆପଣ ଏହି ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.