ନୋକିଆ C21 ପ୍ଲସ୍ ବିକ୍ରୟ ଆରମ୍ଭ, ୩ ଦିନ ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ଯାକଅପ୍ ପାଆନ୍ତୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ

ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଫୋନ୍ କିଣିବା ସମୟରେ ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତି। ସମସ୍ତେ ଚାହାଁନ୍ତି ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟାଟେରୀ ରହୁ ବୋଲି। କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡିଜିଟାଲ ଯୁଗରେ ଅଧିକ କାମ ଫୋନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ହିଁ ହେଉଛି। ତେବେ ଆପଣ ଯଦି ଅଧିକ ଦିନ ଲାଇଫ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବେଷ୍ଟ ଫୋନ୍। କାରଣ ୩ ଦିନ ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ସହିତ ନୋକିଆ C21 ପ୍ଲସ୍ ପରିଚିତ ହୋଇଛି। ଫୋନ୍ ମାର୍କେଟରେ, ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏବଂ ନୋକିଆର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରୁ କିଣାଯାଇପାରିବ।

ନୋକିଆ ଏହାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ନୋକିଆ C21 ପ୍ଲସ୍ କ୍ରୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ କରିଛି। ଏହି ଫୋନ୍ ୧୨ ଜୁଲାଇରେ ଭାରତରେ ନୋକିଆ ଦ୍ୱାରା ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ୩ ଦିନ ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ସହିତ ନୋକିଆ C21 ପ୍ଲସ୍ ପରିଚିତ ହୋଇଛି। ଏହି ଫୋନ୍ ଦୁଇଟି ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପ ଡାର୍କ ସିଆନ୍ ଏବଂ ୱାର୍ମ ଗ୍ରେରେ କିଣାଯାଇପାରିବ।

ଏହି ଫୋନରେ ୧୩ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଡୁଆଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପଛ-ମାଉଣ୍ଟ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନ୍ସର ଅଛି। ଫୋନ୍ ଖୁଚୁରା, ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏବଂ ନୋକିଆର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରୁ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ନୋକିଆ C21 ପ୍ଲସର ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଫିଚର୍ ବିଷୟରେ। ନୋକିଆ C21 ପ୍ଲସର ମୂଲ୍ୟ ନୋକିଆରୁ,
ଆସୁଥିବା ଏହି ଫୋନକୁ ବଜେଟ ବିଭାଗରେ ଭାରତୀୟ ବଜାରକୁ ଅଣାଯାଇଛି। 3 GB RAM ସହିତ ଏହି ଫୋନର 32 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ୧୦,୨୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ 4 GB RAM ସହିତ 64 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ୧୧,୨୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ।

ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନୋକିଆର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟରୁ ଫୋନ୍ କିଣିବେ ସେତେବେଳେ ନୋକିଆ ୱାୟାର ଇୟରଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ସୀମିତ ସମୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ନୋକିଆ C21 ପ୍ଲସରେ 6.5-ଇଞ୍ଚ୍ HD ପ୍ଲସ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ 20: 9 ଅନୁପାତ ରହିଛି। ଅକ୍ଟା କୋର ୟୁନିସୋକ SC9863A ପ୍ରୋସେସରକୁ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 11 ସହିତ ଫୋନରେ ଦିଆଯାଇଛି। ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଫୋନରେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନସର ଏବଂ AI ଫେସ୍ ଅନଲକ୍ ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ।

ଫୋନରେ ଡୁଆଲ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଉପଲବ୍ଧ, ଯାହା 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଗଭୀରତା ସେନସର ସହିତ ଆସିଥାଏ। ସେଲଫି ପାଇଁ ଫୋନରେ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି। ନୋକିଆ C21 ପ୍ଲସରେ, କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ଅଦ୍ୟତନ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଫୋନରେ 10W ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟ ସହିତ 5,050mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି। 100% ଚାର୍ଜ କରିବା ପରେ ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ 3 ଦିନ ବ୍ୟାଟେରୀ ବ୍ୟାକଅପ୍ ଦେଇଥାଏ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି। ଫୋନରେ 3.5 ମିମି ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍, ମାଇକ୍ରୋ USB ପୋର୍ଟ ଏବଂ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v4.2 ପରି କନେକ୍ଟିଭିଟି ଫିଚର୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.