Below header

ଫିଲ୍ମ Kalki 2898ADରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ହେବ ରିଲିଜ

ସାଇନ୍ସ ଫିକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ 'Kalki 2898AD' ଘୋଷଣା ହେବା ପରଠାରୁ ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ସମସ୍ତ ଉତ୍ସାହ ଦେଖି ଏବେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଫିଲ୍ମରୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍ ରିଭିଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରବିବାର ଦିନ ଅର୍ଥାତ ଆଜି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ଘୋଷଣା କରାଯିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସାଇନ୍ସ ଫିକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ‘Kalki 2898AD’ ଘୋଷଣା ହେବା ପରଠାରୁ ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ନାଗ ଅଶ୍ୱିନ୍ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, କମଲ ହାସନ, ପ୍ରଭାସ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ଦିଶା ପାତାନି ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଅତି ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟିଜର, ଟ୍ରେଲର ଏବଂ ରିଲିଜକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ସମସ୍ତ ଉତ୍ସାହ ଦେଖି ଏବେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଫିଲ୍ମରୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍ ରିଭିଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରବିବାର ଦିନ ଅର୍ଥାତ ଆଜି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ଘୋଷଣା କରାଯିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି । ‘କଲ୍କି 2898 AD’ର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଏକ ରଫଡ୍ ଆଉଟଫିଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ସେ ଏକ ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ବସିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ତାଙ୍କ ଆଖି ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି ଏବଂ ସେ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ବସି ରହସ୍ୟମୟ ଭାବରେ ଆସୁଥିବା ଆଲୋକକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ପଛରେ ବହୁତ ଅନ୍ଧକାର ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଅଛି । ଆଲୋକ ପଡିଥିବା ସ୍ଥାନରେ, ବିରାଟ ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏହି ଲୁକ ସହିତ ପୋଷ୍ଟରର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ଅଛି, “ସେ କିଏ ବୋଲି ଜାଣିବାର ସମୟ ଆସିଛି!” ନିର୍ମାତାମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଷ୍ଟାର୍ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୧ ଅର୍ଥାତ ଏହି ସନ୍ଧ୍ୟା ୭:୧୫ ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ଏହି ଘୋଷଣା ସହିତ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବେ ନିର୍ମାତାମାନେ ବିଷୟରେ ଆଇପିଏଲ 2024 ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ।

ଫିଲ୍ମର ନିକଟ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ‘କଲ୍କି 2898 AD’ର ଟିମ ଏହି ରବିବାର ଅର୍ଥାତ ଆଜି ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ସହ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ଅପଡେଟ୍ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି । ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ହେବ । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହି ଅଭିଯାନ ମାଧ୍ୟମରେ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିବେ ବୋଲି ଆଶା ରହିଛି ।

 
KnewsOdisha ଏବେ WhatsApp ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଦେଶ ବିଦେଶର ତାଜା ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ।
 
Leave A Reply

Your email address will not be published.