କେବିସିରେ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ ଓ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଜିତିଲେ ୨୫ଲକ୍ଷ, ଏହି ଟଙ୍କାରେ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ

କୌନ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ଚାଲିଛି। ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବା ସହିତ ଶୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ଅନେକ ସମୟରେ ବହୁତ ମଜା ଏବଂ ଥଟ୍ଟା ହୋଇଥାଏ । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଶୋ’ରେ ସବୁକିଛି ମଜାଳିଆ ଢ଼ଙ୍ଗରେ ନିଅନ୍ତି ।ଅମିତାଭ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହ ବହୁତ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶୁକ୍ରବାର ଶୋ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଏପିସୋଡ୍ ପ୍ରସାରଣ କରେ ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅତିଥି ଶୋ’ର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଯାଏ । ଏହି କ୍ରମରେ, ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଅଭିନେତା ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ ଏବଂ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସୋ କେବିସି ୧୩ର ହଟ ସିଟରେ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଏହି ଉଭୟ କଳାକାରଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ଏପିସୋଡ୍ ବହୁତ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ହୋଇଗଲା । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏହି ଦୁଇ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ଶୈଳୀରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ଦୁହେଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା, କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି ଏବଂ ଅନେକ ରୋଚକ କଥା ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଶୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଜ୍ୟାକି ଏବଂ ସୁନୀଲ ୧୩ଟି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ୨୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜିତିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ୧୪ତମ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ହୁଟର ବାଜିଲା ଏବଂ ଖେଳ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଟଙ୍କା ଜିତିବା ପରେ ଉଭୟ କଳାକାର କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଏହି ଟଙ୍କାକୁ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ।

ଶୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଉଭୟ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଏହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ମୁଭ୍ ସହିତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ, ଶୋ ମଝିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଟ୍ ରହିବାର ରହସ୍ୟ ପଚାରିଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ ଉଭୟ ସୁନୀଲ ଏବଂ ଜ୍ୟାକି ବ୍ୟାୟାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଫିଟନେସ କଥା କହିଥିଲେ ।

କେବିସିରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ଅମିତାଭ ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ବକ୍ତବ୍ୟର ରହସ୍ୟ ପଚାରିଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.