ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଝିଅ ସହ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ନଜର ଆସିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଫଟୋ

ଏବେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏୟାରପୋର୍ଟ ଲୁକ୍ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଲ୍ ହ୍ୱାଇଟ ଲୁକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏକ ହ୍ୱାଇଟ ଟ୍ରାକ୍ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ନିକଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାମୀ ନିକ୍ ଜୋନାସ ଏବଂ ଝିଅ ମାଲତୀଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଯାହାର ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମାଳତୀକୁ ନିଜ କୋଳରେ ଧରିଥିଲେ । ନିକ ଜୋନାସ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଫଟୋ ଗୁଡିକରେ, ନିକ୍ ତାଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଏବେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏୟାରପୋର୍ଟ ଲୁକ୍ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଲ୍ ହ୍ୱାଇଟ ଲୁକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏକ ହ୍ୱାଇଟ ଟ୍ରାକ୍ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏହା ସହିତ ସେ ହ୍ୱାଇଟ ସ୍ନିକର୍ସ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ କେଶ ଖୋଲା ରଖିଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ବ୍ରାଉନ୍ ଚଷମା ପିନ୍ଧି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ କୁଲ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ଲୁକ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଗଲେ ସେ ପାଇଁ ବ୍ଲାକ ଟି-ସାର୍ଟ ସହିତ ଗ୍ରୀନ କଲରର ଟ୍ରାଉଜର ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

ହ୍ୱାଇଟ ସ୍ନିକର୍ସ, ବ୍ରାଉନ୍ ଚଷମା ଏବଂ ସବୁଜ କ୍ୟାପ ସହିତ ନିକ୍ ତାଙ୍କର ଲୁକ୍ କମ୍ପ୍ଲିଟ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ଏକ ବ୍ଲାକ ସ୍ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟାଗ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକଙ୍କ ଝିଅ ମାଳତୀ ମେରି ଏକ ପ୍ରିଣ୍ଟେଡ କାଜୁଆଲ୍ ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ। ଯଦିଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କୁ ଏକ ଧଳା ଟାୱେଲରେ ଘୋଡାଇ ରଖିଥିଲେ । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ନିକଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମନ୍ନାରା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ନିକ ଜୋନାସ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ମନ୍ନାରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ବହୁତ ମଜା ମସ୍ତି ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏକାଠି କ୍ଲିକ୍ ହୋଇଥିବା ଅନେକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଉଠାଇଥିଲେ ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.