ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ରକୁଲ ଓ ଜ୍ୟାକି, କାର୍ଡର ଫଟୋ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ

ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଜ୍ୟାକି ଭାଗନାନୀଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଓ ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ତେବେ ଲୋକମାନେ ପପୁଲାର ଦମ୍ପତି ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଏବଂ ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡର ଥିମକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଜ୍ୟାକି ଭାଗନାନୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଗୋଆରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଦମ୍ପତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ବିବାହାକୁ ନେଇ କିଛି ଖବର ସେୟାର କରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ହେଉଛି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି । ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଓ ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ତେବେ ଲୋକମାନେ ପପୁଲାର ଦମ୍ପତି ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଏବଂ ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡର ଥିମକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଥିମ୍ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିବାହ କାର୍ଡ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଓ ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡ ବିବାହ କେଉଁ ଥିମ୍ ଉପରେ ରହିବ ତାହାର ଝଲକ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯେଉଁଠାରେ ଦମ୍ପତି ବିବାହ କରିବେ ଏବଂ ଏହା କିପରି ଦେଖାଯିବ ତାହା ମଧ୍ୟ ଏହି କାର୍ଡରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି । ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ ଯେ ପ୍ରଥମେ ଧଳା ଏବଂ ବ୍ଲୁ କଲର ସହିତ ଗ୍ରୀସ୍ ବେଷ୍ଟ ଥିମର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ସହ ଅନ୍ୟ ପଟେ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଏକ ମଣ୍ଡପ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ #AbDonobhagnaNi ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସେଥିପାଇଁ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଓ ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଡର ଥିମ୍ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି ।

ତେବେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ କିମ୍ବା ଜ୍ୟାକି ଭାଗନାନୀ ନିଜ ବିବାହ କାର୍ଡ ସେୟାର କରିନାହାଁନ୍ତି କିମ୍ବା ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ୍ ଷ୍ଟେଟ୍‌ମେଣ୍ଟ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ ଯେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଘରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅଖଣ୍ଡ ପଥରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ଯାହାର ଫଟୋ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଓ ଜ୍ୟାକିଙ୍କ ଘରର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଘର ଆଲୋକରେ ଝଲସି ଉଠୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବି ଟାଉନରେ ମଧ୍ୟ ନୂଆ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ କାଉଣ୍ଟଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

ଜ୍ୟାକି ଭାଗନାନୀଙ୍କ ହେବାକୁ ଥିବା ପତ୍ନୀ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ଫେବୃଆରୀ ୨୧ରେ ଗୋଆରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ତଥା ଅଭିନେତା ଜ୍ୟାକି ଭାଗନାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତେବେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ୟାରିୟାନ’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ମେରୀ ପତ୍ନୀ କା ରିମେକ୍’ ଏବଂ କମଲ ହାସନଙ୍କ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ୨’ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.