Redmi ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଝଟକା! Xiaomi ଭାରତରେ ବନ୍ଦ କଲା Redmi Note 10ର ଦୁଇଟି ମଡେଲ

ଭାରତରେ ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ, ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ 6 ଜିବି ଏବଂ 64 ଜିବି ରାମ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ବିକ୍ରୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି । କାରଣ ସେମାନେ ଆଉ କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟ୍ କିମ୍ବା ଆମାଜନରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି । ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ଏବଂ ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ଏହି ସବୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଗୁଡିକ କମ୍ପାନୀ ୱେବସାଇଟରେ ଆଉ ଦେଖାଯାଉ ନ ଥିବାରୁ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି । ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ସିରିଜ୍ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ତିନୋଟି ମଡେଲ୍ ଥିଲା । ଯାହାକି ରେଡମି ନୋଟ୍ 10, ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ଏବଂ ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ।

ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ଏବଂ ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସର 6GB ଏବଂ 64GB RAM ଏଗୁଡିକ Xiaomi ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇନାହିଁ, Xiaomi ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ଏବଂ ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବାର ନିଶ୍ଚିତ କିମ୍ବା ଅସ୍ୱୀକାର କରିନାହିଁ । ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ର 8GB RAM , 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଓ 6GB RAM ଏବଂ 128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ଯଥାକ୍ରମେ 17,999 ଏବଂ 18,999 ଟଙ୍କା ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି ।

128GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସର 6 ଜିବି ଭାରିଆଣ୍ଟ ଏବଂ 128 ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ 8 ଜିବି ଭାରିଆଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହାର ମୂଲ୍ୟ 19,999 ଟଙ୍କା ଏବଂ 21,999 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଉଭୟ ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ଏବଂ ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ଡାର୍କ ନାଇଟ୍, ଗ୍ଲାସିଆଲ୍ ବ୍ଲୁ ଏବଂ ଭିଣ୍ଟେଜ୍ ବ୍ରୋଞ୍ଜ ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ ।

ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ 64 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ମୁଖ୍ୟ ସେନ୍ସର ସହିତ ଏକ କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ରହିଛି । 118-ଡିଗ୍ରୀ ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲଟ୍ରାୱାଇଡ୍ ଲେନ୍ସ, 2X ଜୁମ୍ ସହିତ 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ସୁପର ମାକ୍ରୋ ସେନ୍ସର ରହିଛି । ଏବଂ 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଡିପ ପ୍ୟାକ୍ ରହିଛି । ସେନସର ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସରେ 6.67-ଇଞ୍ଚ ସୁପର AMOLED ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।

ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 732 ଜି ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ଏବଂ 108 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଆସିଥାଏ । ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ 33W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜର ସହିତ 5020mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ ରହିଛି । ଗତ ମାସରେ, ଜିଆଓମି ରେଡମି ନୋଟ୍ 10 ସିରିଜ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିଥିଲା ​​| ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ବ୍ୟବହୃତ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକର ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଗ୍ୟାଜେଟ୍ ଯୋଗୁଁ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.