Below header

ବିନା CIBIL ସ୍କୋରରେ ନେଇପାରିବେ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପର୍ସନାଲ୍‌ ଲୋନ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି

ଆବେଦନ ସମୀକ୍ଷା କରିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଯୋଗ୍ୟତା ସର୍ତ୍ତ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସିଭିଲ ସ୍କୋରକୁ ବି ଚେକ୍‌ କରନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର CIBIL ସ୍କୋର ମଧ୍ୟ ଖରାପ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ଭଲ CIBIL ସ୍କୋର ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଋଣ ପାଇପାରିବେ ।

ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ କିମ୍ବା ଅଣ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଋଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରେଡିଟ୍ ସ୍କୋର / CIBIL ସ୍କୋର ଭଲ ହେବା ଉଚିତ୍ । ଯଦି CIBIL ସ୍କୋର ଖରାପ ତେବେ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଋଣ ପାଇବାରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ ।

ସେଥିପାଇଁ ଆବେଦନ ସମୀକ୍ଷା କରିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଯୋଗ୍ୟତା ସର୍ତ୍ତ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସିଭିଲ ସ୍କୋରକୁ ବି ଚେକ୍‌ କରନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର CIBIL ସ୍କୋର ମଧ୍ୟ ଖରାପ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ଭଲ CIBIL ସ୍କୋର ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଋଣ ପାଇପାରିବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି ଯାହା CIBIL ସ୍କୋର ବିନା ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି ।

ତେଣୁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି Loan Apps Without Cibil Score 2024 ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ବହୁତ କମ୍‌ କାଗଜପତ୍ର ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ବସି ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ପାଇପାରିବେ। ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା CIBIL ସ୍କୋର ବିନା ୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ କିପରି ପାଇବେ?

KreditBee ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଲୋନ୍‌ ଆପ୍‌

କ୍ରେଡିଟ୍ ବି ଲୋନ୍‌ ଆପ୍‌ ହେଉଛି ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ୩୦୦୦ ରୁ ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ନିଆଯାଇପାରିବ। କ୍ରେଡିଟ୍ ବି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ସୁଧ ହାର ବାର୍ଷିକ ୧୬% ରୁ ୨୯.୯୫% ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ।

MoneyView ଲୋନ୍‌ ଆପ୍‌

ମନି ଭ୍ୟୁ ହେଉଛି ଏକ ଏପରି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯାହା ଆରବିଆଇ ଦ୍ୱାରା ପଞ୍ଜିକୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ମନିଭ୍ୟୁ ମାଧ୍ୟମରେ ୫୦୦୦ରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁରନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ନିଆଯାଇପାରିବ । ଋଣର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ସୁଧ ହାର ବାର୍ଷିକ ୧୬% – ୩୯% ଅଟେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର ମାଧ୍ୟମରେ ୫୦ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ମନିଭ୍ୟୁ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି।

TrueBalance ଲୋନ୍‌ ଆପ୍‌

ଏହି ଆପକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋରର ଲୋକମାନେ ୫୦ ମିଲିୟନ୍ ଥରରୁ ଅଧିକ ଜଣ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଏହା ଏକ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ଋଣ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଆପ୍ । ୨୪/୭ ଡିଜିଟାଲ୍ ସହାୟତା ମାଧ୍ୟମରେ, ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ୧୦୦୦ ରୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଋଣ ପାଇପାରିବେ ।

 
KnewsOdisha ଏବେ WhatsApp ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଦେଶ ବିଦେଶର ତାଜା ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ।
 
Leave A Reply

Your email address will not be published.