ପବିତ୍ରା ସହିତ ରୋମାନ୍ସ, ନିକ୍କି ସହିତ କଲେ ଏମିତି କାମ, ନୋମିନେସନରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଲେ ଏଜାଜ ଖାନ

ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ ରେ କେତେବେଳେ ମେକର୍ସ ସିନ ଚେଞ୍ଜ କରନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଗେମ୍ ଚେଞ୍ଜ କରିଦିଅନ୍ତି। ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ନିଜ ଖେଳ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି। ଶୋରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ମଜବୁତ ଖେଳାଳି ଏଜାଜ ଖାନ ଖେଳକୁ ନେଇ ବେଶ୍ ପାସନେଟ ରହିଥାନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପବିତ୍ରା ପୁନିଆଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ସମୟରେ ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ପବିତ୍ରା ପୁନିଆ ଏବଂ ଇଜାଜ୍ ଖାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଗୋଟିଏ ଏପିସୋଡରେ ଇଜାଜ ମଧ୍ୟ ପବିତ୍ରାକୁ କୋଳରେ ନେଇ ରୋଷେଇ ଘରରୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ପବିତ୍ରା ଏବଂ ଇଜାଜ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ସାଥ୍ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ, ପବିତ୍ରା ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକ ପାରସ୍ ଛାବ୍ରା ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ପବିତ୍ରା ତାଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବା ସମୟରେ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ବିବାହିତା ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ପାରସ୍ଙ୍କୁ ଏହି କଥା ଲୁଚାଇଥିଲେ। ପାରସଙ୍କ ଏହି କଥାରେ ପବିତ୍ରା କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନଥିଲେ।

ଭିଡିଓରେ ପବିତ୍ରା ବିଗ୍ ବସ୍ ହାଉସର ସହ-ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସାରା ଗୁରୁପାଲ, ନିଶାନ୍ତ ସିଂ ଏବଂ ରାହୁଲ ବୈଦ୍ୟଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି, ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ମୋର ଦୁଇଟି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ। ମୁଁ ଉଭୟଙ୍କୁ ଏଭଳି ରଖିଥିଲି। ପବିତ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ, ଦୁଇଟି କାନରେ ଫୋନ୍ ଲଗାଇ ରଖୁଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିନ୍ତି ନାହିଁ। ପବିତ୍ରା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରିଆଲିଟି ସୋ’ର ପୂର୍ବ ସିଜନରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ପାରସ ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଯଦି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟିକିଏ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଭାବନା ବାକି ଅଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପବିତ୍ରା ଏବଂ ପାରସ୍ ୨୦୧୮ରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପାରସ ପବିତ୍ରାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ । ପବିତ୍ରାଙ୍କ କମେଣ୍ଟସ୍ରେ ପାରସ କହିଥିଲେ କି, ପବିତ୍ରା ନିଜ ବାହାଘର କଥା ତାଙ୍କୁ ଲୁଚାଇ ଥିଲେ। ଯେବେ ସେ ପରଷ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜଣାପଡ଼ିଲା ଯେତେବେଳେ ପବିତ୍ରାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ମ୍ୟାସେଜ୍ କରିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.