ମିଡିଆକୁ ଅଣଦେଖା କରିବାରୁ ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ଲାଡଲି ସୁହାନା ଖାନ

ସୁହାନା ଖାନ ଏକ ଏଭଳି ଷ୍ଟାର କିଡ । ଯାହାଙ୍କ ପଛରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ପାଗଳ । କାରଣ ଏକଥା ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ସୁହାନା ହେଉଛନ୍ତି ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖଙ୍କ ଲାଡଲି । ଏମିତିରେ ତ ବଲିଉଡ କିଙ୍ଗ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କର କୌଣସି କମି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ତାଙ୍କ ଲାଡଲି ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମର ଏଲାନ ହୋଇସାରିଛି । ଜୋୟା ଅଖତରଙ୍କ ବଡ ବଜେଟର ଫିଲ୍ମ ଦ ଆଚିର୍ଜ ରେ ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ଛଡା ବୋନି କପୁରଙ୍କ ଛୋଟ ଝିଅ ଖୁସି କପୁର ଓ ଅମିତାଭ ବଚନଙ୍କ ନାତି ଅଗସ୍ତା ନନ୍ଦା ତିନିଜଣ ଏକା ସହ ବଲିବୁଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ । ଏବେ ଏବେ ସୁହାନାଙ୍କୁ ସ୍ପଟ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସୁହାନା ମିଡିଆକୁ ଅଣଦେଖା କରି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ।

ପ୍ରାୟ ଭିଡିଓରେ ସୁହାନା ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପାପାରାଜିଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ସୁହାନା ଟିକେ କମ୍ଫଟବେଲ ହୋଇଥିଲେ । ପାପାରାଜି କହିଲେ କି ଏବେ ତ ଆପଣଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଆସୁଛି । ତେଣୁ ମିଡିଆ ସହ ଦୋସ୍ତି କରିନେବା ଦରକାର । କିନ୍ତୁ ସୁହାନା ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଫୋଟୋଗ୍ରାଫର୍ସ କହିଥିଲେ କି ଆମ ଚେହେରା ମନେରଖିଥିବେ । ଏବେ କଣ ଟେନସନ ଅଛି ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଆସୁଛି । ଏବେ ତ ମିଡିଆ ସହ ଦୋସ୍ତି କରିନେବା ଉଚିତ ।

ଯେତେବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁହାନା ଖାନ ଓ ପାପାରାଜୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଲା ତେବେ ସୁହାନାଖାନ କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ । ଜଣେ ୟୁଜର ସୁହାନା ଖାନଙ୍କ ବଡି ଉପରେ କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି କି ବହୁତ ଅଧିକ ଓଜନ କମ କରିନେଇଛ । ସେଇଠି ଦ୍ୱିତୀୟ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଏସ ଆର କେ ଝିଅଙ୍କ କପଡାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି ।
ଅନ୍ୟପଟେ ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ସୁହାନାଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରି କହିଛନ୍ତି କି ଯଦି ସେ ଫଟୋ କ୍ଲିକ କରିବାକୁ କମ୍ପର୍ଟେବଲ ନାହାନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଲାଇଫ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ । ତାଙ୍କୁ ଫୋର୍ସ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ କି ସେ ଫୋଟୋ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ । ଯେତେବେଳେ ପାପାରାଜି ତାଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଫୋଟୋ ନେଉଥିଲେ । ସୁହାନାଙ୍କ ରବୟାରୁ ଜଣାପଡୁଥିଲା କି ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଶାହରୁଖଙ୍କ ଝିଅ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ କି ସୁହାନା ଖାନ ନିଜ କାଜୁଆଲ ଲୁକରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ । ସୁହାନା ଏଭଳି ଜଣେ ଷ୍ଟାର କିଡସ ଯାହାଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ଅଧିକ ଫଲୋ କରାଯାଏ । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୁହାନାଙ୍କ ୨.୮ମିଲିୟନ ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଅଧିକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଫଲୋଅର୍ସ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.