ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବ, ବିଗ୍ ବସ୍ ବିଜେତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ଆଜିକାଲି ଏଲ୍‌ଭିଶ ଜୟପୁରରେ ଅଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ସେହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଜୟପୁରର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ବିଗ୍ ବସ୍ ଓଟିଟି ବିଜେତା ତଥା ଲୋକପ୍ରିୟ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବ ସର୍ବଦା କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ଏଲ୍‌ଭିଶ ଜୟପୁରରେ ଅଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ସେହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ଜୟପୁରର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହାପୂର୍ବରୁ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବ ରେଭ୍ ପାର୍ଟିରେ ସାପ ବିଷ ବ୍ୟବହାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖବର ଆସିଥିଲେ । ଏହି ନୂଆ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ହେତୁ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ।

ବିଗ୍ ବସ୍ ଓଟିଟି ସିଜନ ୨ ବିଜେତା ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍‌ ପାଇଁ ଅଧିକ ହେଡଲାଇନରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ହେତୁ ଏଥର ଏଲ୍‌ଭିଶ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏଥିରେ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବ ଜୟପୁରର ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ବିଗ୍ ବସ୍ ବିଜେତା ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ କେହି ଜଣେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ୍ସ ଆକାଉଣ୍ଟ ‘The Khabri’ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପୋଲିସ୍ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଉପରେ କମେଣ୍ଟ କରି ଅନେକ ଲୋକ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଖରାପ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଯୁକ୍ତି ଏକ ବିବାଦରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି । ତେବେ ଏହି ପରି ଲୋକମାନେ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ।

୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବ ତାଙ୍କର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ତିଆରି କରିଥିଲେ । ତେବେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୪ ରେ ଯେତେବେଳେ ବିଗ୍ ବସ୍ ଓଟିଟି ସିଜିନ୍‌ର ବିଜେତା ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବ ଏହି ସୋ ଜିତିଥିଲେ । ଏହି ସୋ ରେ ଅଭିଷେକ ମାଲହାନ ପ୍ରଥମ ରନର୍ସଅପ୍ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଲ୍‌ଭିଶ ଯାଦବ ଆହୁରି ଅନେକ କଥା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା । ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦିଅନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.