ରାଶିଫଳ : ଜାଣନ୍ତୁ ରାଶି ଅନୁସାରେ କିପରି କଟିବ ଦିନ

ଆଜି ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ । ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ । ଯଦି ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ପରେ ହିଁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ।

ମେଷ : ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ । ଅଫିସରେ ଏକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ବିବ୍ରତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଥକି ଯାଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହିତ ସଠିକ୍ ଆଚରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, କାରଣ ଗ୍ରାହକ ହେଉଛନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଦେବତା ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ।

ବୃଷ : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ହାସଲ କରିବାକୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଯଦି ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପରସ୍ପର ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତୁ । ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ କାଟିବେ ।

ମିଥୁନ : ଦିନଟି ଖୁସିରେ କଟିବ । ଆଜି ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ । ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ । ଯଦି ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ପରେ ହିଁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ । ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପରିବାର ସହ ଖୁସିର ସମୟ କାଟିବେ ।

କର୍କଟ : କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନେକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି କାମ ପ୍ରତି ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନେଇ ସାବଧାନ ରହିବା ବହୁତ ଜରୁରୀ । ତେଣୁ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍ । ଅର୍ଥ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଆଉ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଉଚିତ୍, କାରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ ।

ସିଂହ : ଦିନଟି ଟିକିଏ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବହୁତ ବଢିପାରେ, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆପଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଠିକ୍‌ ରହିବ । ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇପାରେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସି ମିଳିବ ।

କନ୍ୟା : କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍, କେବଳ ଯଥା ସମ୍ଭବ କାମ କରିବା ଉଚିତ । ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଜ ସାଥୀକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଠିକ୍‌ ଠାକ୍‌ ରହିବ ।

ତୁଳା : ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ । ଅଫିସରେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀରେ ରହିଥିଲେ, କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି । କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନୂତନ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ ସେବା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ପାଇବେ । ମା’ଙ୍କ ସହ ଖୁସିର ସମୟ କାଟିବେ ।

ବିଛା : ଅଫିସରେ ଚତୁର ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ସମ୍ମାନ ତଥା ଟଙ୍କା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବଡ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ । ସେଥିପାଇଁ ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟଙ୍କା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରନ୍ତି । ପିଲାମାନେ ପାଠ ପଢାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି ।

ଧନୁ : ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ଅଫିସ୍‌ରେ କାମର ପ୍ରେସର ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କାମକୁ ନେଇ କିଛି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି । ଯୁବକମାନେ କାହା ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ । କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ସହ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଖରାପ କରିପାରନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ । ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମୟ କାଟିବେ ।

ମକର : ଅଫିସରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତି ହେଉ ତାକୁ ସାମ୍ନା କରିବା ଉଚିତ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠିକ୍‌ ହେବ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରକାର କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ପିଲାମାନେ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ରହିପାରନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ : ଦିନଟି ଭଲରେ କଟିବ । ଆଜି କାହା ସହ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ, ସେଥିପାଇଁ ଏହି ସବୁ କଥାକୁ ଆଜି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ । ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ବାଟ ପାଉନାହାନ୍ତି, ତେବେ ବଡ଼ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ପରାର୍ମଶ ନେବା ବହୁତ ଜରୁରୀ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ମା’ଙ୍କ ସହ ଖୁସିର ସମୟ କାଟିବେ ।

ମୀନ : ଆଜି ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି । କାହା ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ । ଅଫିସ୍‌ରେ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାମ ତୁରନ୍ତ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ସମୟ ଆସିବ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.