Below header

ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ: ଆଜି ଏହି ରାଶିଙ୍କର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ, ପାଇବେ ଶୁଭଫଳ

ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତି ପଥରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ । ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବେ । ବିତର୍କରୁ ଆଜି ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ ।

ମେଷ: ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତି ପଥରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ । ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବେ ।

ବୃଷ: ଆଜିର ଦିନଟି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ଭଲ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ, କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ । ଜୀବନସାଥୀ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି ।

ମିଥୁନ: ବିତର୍କରୁ ଆଜି ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ । ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ । ଆପଣ ନୂତନ ଘର, ଯାନ, ଦୋକାନ ଇତ୍ୟାଦି କିଣିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ।

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣ କୌଣସି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି । ନିଜର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜଭୁତ କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିବେ ।

ସିଂହ: ନିଜ ଆଚରଣରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ । ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଛାତ୍ରମାନେ ମାନସିକ ଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

କନ୍ୟା: ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଟିଳତା ଆସିପାରେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି । ଶିକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ।

ତୁଳା: କିଛି ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ସମ୍ପର୍କରେ ଶାଶୁଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି । ନିଜର ଆଚରଣ ସହିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ । କୌଣସି ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ।

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବଡ଼ ଅର୍ଡର ପାଇବେ । ଆପଣ ନିଜ ଘର ନିର୍ମାଣ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି । ବାପାମାଆଙ୍କ ସେବା କରିବେ ।

ଧନୁ: କିଛି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି । ଯଦି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ କିଛି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବ ।

ମକର: ଆପଣ ଜଣେ ଖାସ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ।

କୁମ୍ଭ: ଆପଣ ପରିବାରର ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଜି କିଛି ସମୟ ମଜା କରିବେ । ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ । ଆପଣ ନିଜର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରି ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଆପଣାଇବେ ।

ମୀନ: ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ କେହି ଜଣେ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ ଖୁସି ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ ହେବ । ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଉପହାର ଆଣିପାରନ୍ତି ।

 
KnewsOdisha ଏବେ WhatsApp ରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ । ଦେଶ ବିଦେଶର ତାଜା ଖବର ପାଇଁ ଆମକୁ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ ।
 
Leave A Reply

Your email address will not be published.