ଏହି ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ ଖାସ୍‌ ଭେଟି, PhonePe ରେ ସୁନା କିଣିଲେ ମିଳିବ ଦମଦାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍

ଫୋନ୍ ପେରେ ଏକ ଗ୍ରାମ କିମ୍ବା ଅଧିକ ସୁନା କିଣିବାରେ ୫୦ ରୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ସ୍ଥିର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟା ପର୍ବ ୨୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୩ ରେ ପାଳନ କରାଯିବ। ଏହି ଅବସରରେ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ କ୍ରୟ ଏବଂ ଧାନଧର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏହି ଦିନ ସୁନା କିଣିବା ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ । ଏଥି ସହିତ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାର ଶୁଭ ଅବସରରେ ଆପଣ ଏକ ଆପ୍ ସୁନା କ୍ରୟ ଉପରେ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ଘୋଷଣା କରିଛି।

ୱାଲମାର୍ଟ ମାଲିକାନା କମ୍ପାନୀ ଫୋନ୍ ପେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ୨୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୩ରେ ଏକ ଗ୍ରାମ କିମ୍ବା ଅଧିକ ସୁନା କିଣିବାରେ ୫୦ ରୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ସ୍ଥିର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଆପ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସର୍ବାଧିକ ଶୁଦ୍ଧତାର ୨୪K ସୁନା କିଣି ପାରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ବିନା ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରେଡ୍ ବୀମାଭୁକ୍ତ ଲକରରେ ଜମା କରିପାରିବେ । ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଜମା ହୋଇଥିବା ସୁନା ବିକ୍ରୟ କରି ପାରିବେ ଆଉ ୪୮ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ଜମା ହୋଇଥାଏ

ତେବେ କିଭଳି ଉଠାଇବେ ଲାଭ ଜାଣନ୍ତୁ :-
  • ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍ ଆପ୍ ର ହୋମ ସ୍କ୍ରିନର ତଳେ Wealth ଉପରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ ।
  • Investment Ideas ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ Gold ଉପରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ ।
  • Buy One Time ଉପରେ ଟ୍ୟାପ୍ କରନ୍ତୁ ।
  • ଆପଣ ଚାହିଁଥିବା ପରିମାଣ କିମ୍ବା ଗ୍ରାମ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ ।
  • ତେବେ ଅଫର ଅଧୀନରେ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇବାକୁ ହେଲେ ଅତି କମରେ ଏକ ଗ୍ରାମ ସୁନା କିଣିବାକୁ ପଡିବ ।
  • ଅଗ୍ରଗତି ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ।
  • ପ୍ରୋସେସ୍ ଟୁ ପେ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପସନ୍ଦିତ ପେମେଣ୍ଟ ମୋଡ୍ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ପେମେଣ୍ଟ୍ କରନ୍ତୁ ।

ଏହାପରେ ତୁମ ଦ୍ୱାରା କିଣାଯାଇଥିବା ସୁନା ବ୍ୟାଙ୍କ-ଗ୍ରେଡ୍ ଲକରରେ ଗଚ୍ଛିତ ହେବ । ଆପଣ ଏହାକୁ ବିତରଣ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିପାରିବେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଡିଜିଟାଲ ସୁନା ନିବେଶର ଏକ ନୂତନ ତଥା ନିରାପଦ ମାଧ୍ୟମ ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଛି। ଅନ୍ଲାଇନ୍ ରେ ସୁନା କିଣିବାର ଏକ ଉପାୟ ହେଉଛି ଡିଜିଟାଲ୍ ସୁନା । ଏଥିରେ ସୁନା ଆପଣଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ୱାଲେଟରେ ରଖାଯିବ। ଆପଣ ଏହାକୁ କିଣି ବିକ୍ରି କରିପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ କିଛି ଅତିରିକ୍ତ ଚାର୍ଜ ଦେଇ ଡିଜିଟାଲ୍ ସୁନାକୁ ଆପଣ ଫିଜିକାଲ ସୁନାରେ ପରିଣତ କରାଯାଇପାରିବ। ଆପଣ ଫୋନ୍ ପେ ଭଳି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରୁ ଡିଜିଟାଲ୍ ସୁନା କିଣିପାରିବେ ।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.