ଜିଓର ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ବାର୍ଷିକ ଡାଟା ପ୍ଲାନ, ୩୬୫ ଦିନ ପାଇଁ ମିଳିବ Amazon Prime ର ଫ୍ରି ସବସ୍କ୍ରିପ୍ସନ୍

ଯଦି ଆପଣ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓରେ OTT ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ Jio ର ଏପରି ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ Amazon Prime Videoର ଫ୍ରି ସବସ୍କ୍ରିପ୍ସନ ପାଇପାରିବେ ।

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଟେଲିକମ୍ ସେକ୍ଟରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ଦିନଠାରୁ, କମ୍ପାନୀ ନିଜ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ଶସ୍ତା ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଯେତେବେଳେ ଶସ୍ତା ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ ଆସେ, ଜିଓର ନାମ ପ୍ରଥମେ ନିଆଯାଏ । ଜିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୪୪ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀର ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ଲାନ ଉପଲବ୍ଧ । ଜିଓ ଏହାର ଲିଷ୍ଟରେ ଏହିପରି ଅନେକ ପ୍ଲାନ ଯୋଡିଛି ଯାହା OTT ର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ । ଯଦି ଆପଣ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓରେ OTT ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ Jio ର ଏପରି ପ୍ଲାନ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ Amazon Prime Videoର ଫ୍ରି ସବସ୍କ୍ରିପ୍ସନ ପାଇପାରିବେ ।

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ଏହି ପ୍ଲାନ ୩୨୨୭ ଟଙ୍କାରେ ଆସୁଛି । ଏଥିରେ, ୟୁଜରମାନେ ଅନେକ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ନିଜ Jio ନମ୍ବରକୁ ୩୨୨୭ ଟଙ୍କା ସହିତ ରିଚାର୍ଜ କରନ୍ତି, ଏଥିରେ ୩୬୫ ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ମିଳିବ । ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଆପଣ ୩୬୫ ଦିନ ପାଇଁ ଯେକୌଣସି ନେଟୱାର୍କକୁ ଫ୍ରି କଲ କରିପାରିବେ । ଏହି ପ୍ଲାନର ଏକ ବଡ ସୁବିଧା ହେଉଛି ଏଥିରେ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପୁରା ବର୍ଷ ପାଇଁ ରିଚାର୍ଜ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇଯିବେ । Jio ଏହାର ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଡାଟା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରେ । ଏହି ବାର୍ଷିକ ଯୋଜନାରେ, କମ୍ପାନୀ ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ୭୩୦ ଜିବି ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ୨ ଜିବି ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ । ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଟି SMS ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଏ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଡାଟା ସରିଯାଏ ତେବେ ଆପଣ ମେସେଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଚାଟ୍ କରିପାରିବେ । ଯଦି ଆପଣ ବାରମ୍ବାର ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପ୍ଲାନ କିଣି ଥକି ଯାଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ପ୍ଲାନକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବେ । ୩୨୨୭ ଟଙ୍କାର ଏହି ପ୍ଲାନରେ, ଜିଓ ଏକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓର ଫ୍ରି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଦେଉଛି । ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଏଥିରେ ଆପଣ ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓର ମୋବାଇଲ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇବେ । ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓ ବ୍ୟତୀତ, ୟୁଜରମାନେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆଡିଜନାଲ ବେନିଫିଟ୍ସ ମଧ୍ୟ ପାଆନ୍ତି । ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜରମାନେ ଜିଓ ଟିଭି, ଜିଓ ସିନେମା ଏବଂ ଜିଓ କ୍ଲାଉଡ୍ ର ଫ୍ରି ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇପାରିବେ । ଏହି ଉପାୟରେ, ଆପଣ ଏକ ପ୍ଲାନରେ ଫ୍ରି OTT ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ସହିତ ଫ୍ରି କଲିଂର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.