ଓ୍ବେଡିଂ ଭେନ୍ୟୁ ଦେଖିବାକୁ ଯୋଧପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ଫଟୋ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ହେଲେ ଚକିତ

ବିବାହ ସିଜିନ୍ ଧୀରେ ଧୀରେ ପାଖେଇ ଆସୁଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଯେ କେଉଁ ବଲିଉଡ ଦମ୍ପତି ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବନ୍ଧା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଥି ସହ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ହଙ୍କ ରଣବୀର କପୁର ଯୋଧପୁରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ଥାନ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଆଲୋଚନା ହେଉଛି।

Alia-Bhatt

ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀର ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କମେଣ୍ଟ ଦିଆଯାଉଛି ଯେ, ଉଭୟ ନିଜ ବିବାହ ସ୍ଥାନ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫଟୋରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କମେଣ୍ଟ ଆସୁଛି । ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି- ଏବେ ତ ଅଫିସିଆଲ ହୋଇଯାଇଛି। ଆଉ କିଛି ୟୁଜର ସେମାନଙ୍କୁ ଶୁଭାଚ୍ଛା ଜଣାଉଛନ୍ତି।

ତେବେ ଏହି ଫଟୋରେ ରଣବୀର କପୁର ବ୍ରାଉନ ଲୁଜ୍‌ ଟି-ସାର୍ଟ ସହିତ ଟ୍ରାଉଜର ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ଆଲିଆ ସବୁଜ ଧଳା ପ୍ରିଣ୍ଟ ଜ୍ୟାକେଟ ସହିତ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଯୋଧପୁର ସର୍ବଦା ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହର ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ହୋଇଆସୁଛି, ତେଣୁ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ଏଠାକୁ ଆସିବା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି ।

ତଥାପି, ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇନାହିଁ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀର ଅନ୍ୟ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥାଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀରଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଏପରି ଏକ କ୍ରେଜ ଅଛି ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ମିଥ୍ୟା କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରିଥିଲେ, ଯଦିଓ ପରେ ଏହି ଘଟଣା ମିଛ ହୋଇଥିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.