ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବା ପରେ ବି ଏବେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି ଏହି ବଲିଉଡ୍ ସେଲିବ୍ରିଟି

କିଛି ସମ୍ପର୍କ ଏମିତି ଥାଏ ଯାହାର କିଛି ନାମ ନଥାଏ। କିଛି ଏମିତି ସମ୍ପର୍କ ଏବେ ଗଢି ଉଠିଛି ବଲିଉଡ୍ ସିନେମା ଜଗତରେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଏବେ ଭଲ ବନ୍ଧୁତ୍ୱରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି। ଆଜି ଆମେ ଏମିତି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀ ଥିଲା ଦିନେ ସୁପର୍ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ପରି। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ପାଇଁ ଏହା ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ବି ସେମାନେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇ ଅଛନ୍ତି।

ବଲିଉଡ ଦମ୍ପତି ଯିଏ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ରହିଲେ। ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର। ବଲିଉଡରେ ଏପରି ଅନେକ ଦମ୍ପତି ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ସର୍ବଦା ପରସ୍ପର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କି କିଛି ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ନାମ ରହିଛନ୍ତି।

ରଣବୀର କପୁର ଓ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ:

Deepika
picture credit – Hindustan times

ପ୍ରଥମେ ଏହି ଲିଷ୍ଟରେ ଆସୁଛନ୍ତି ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଯିଏକି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ଏହି ସଂପର୍କରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗମ୍ଭୀର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେମାନେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ତବ୍ଧ କରି ଦେଇଥିଲା। ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ଦୀପିକା ଡିପ୍ରେସନ ଭିତରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ଦୁହେଁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁ ରହିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ।

ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର:

shilpa
picture credit – India Today

ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କ ପାଇଁ ଶିଳ୍ପାଙ୍କୁ ଠକିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇ ଅଛନ୍ତି। ସୁଖ ଏବଂ ଦୁଃଖ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ପରସ୍ପରଙ୍କ ସାଥ୍ ଦିଅନ୍ତି।

ବିପାଶା ବସୁ ଓ ଡିନୋ ମାରିଆ:

bipasa dino
picture credit – filmfaire.com

ବିପାଶା ବସୁଙ୍କ ନାମ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ହିଁ ଡିନୋ ମୋରିଆଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲା। ଦୁହେଁ ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସେମାନେ ଜାଣି ନଥିଲେ କେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ। କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ସମ୍ପର୍କ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଏପରିକି ଡିନୋ ବିପାଶା ଗୋଟେ ପାର୍ଟିରେ ଏକା ସହ ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି।

ମଲାଇକା ଆରୋରା ଓ ଅରବାଜ ଖାନ:

malaika
picture credit – Hindustan news hub

ମଲାଇକା ଓ ଅରବାଜ କେବଳ ପ୍ରେମରେ ପଡି ନଥିଲେ। ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ୧୮ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପରସ୍ପରକୁ ସହ ରହିଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ପ୍ରାୟତ ଉଭୟଙ୍କୁ ଲଞ୍ଚ କିମ୍ୱା ଡିନରରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସହିତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ।

ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଓ ସୁସେନ ଖାନ୍:

hritik
picture credit – Republic world

ହ୍ରିତିକ ସୁଜେନଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଯେ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ ହେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ୧୪ ବର୍ଷରେ ମଧ୍ୟରେ ସରିଗଲା। ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ସୁସେନ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ, ସେମାନେ ପ୍ରାୟତ ଡିନର ଓ ଲଞ୍ଚ ପାଇଁ ଛୁଟିଦିନରେ ଯାଆନ୍ତି।
ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆପଣ କିଭଳି ରଖିବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.