ଦୁବାଇର ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଡାକି ବଜାଇଲେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଗୀତ, ଦେଖନ୍ତୁ ତାପରେ କ’ଣ ହେଲା

ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲମାନ ଖାନ କିଛି ଦିନ ହେବ ଦୁବାଇରେ ହେଉଥିବା ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ଖାନ ଆୟୋଜକମାନଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୀନ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟରେ ବସିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି ।

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଦୁବାଇରେ ଅଛନ୍ତି । ସଲମାନ ଖାନ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ତେବେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସଲମାନଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଗୀତ ବଜାଯାଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଏହା ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଉପରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତେବେ ସେହି ଗୀତଟି ଲାଗିବା ମାତ୍ରେ ସଲମାନ ନିଜ ସିଟ୍‌ରୁ ପଛକୁ ଚାହିଁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଯାହାର ଭିଡିଓ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ instantbollywoodରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲମାନ ଖାନ କିଛି ଦିନ ଦୁବାଇରେ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସଲମାନ ଖାନ ଆୟୋଜକମାନଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୀନ୍‌ ଜ୍ୟାକେଟରେ ବସିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଓ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପଠାନର ଗୀତ ବେଶରମ ରଙ୍ଗ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା । ସେହି ସମୟରେ ସଲମାନ ଗୀତ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ସେ ନିଜ ସିଟ୍‌ରୁ ପଛକୁ ଚାହିଁଲେ ଯେପରି କାହାର ଏଣ୍ଟ୍ରି ଆଶା କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏପରି ହୋଇନଥିଲା ।

ତେବେ ଦୁବାଇରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୋଠା ବୁର୍ଜ ଖଲିଫା ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛି । ଏପରି ଭାବେ ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରମୋଟ୍ ହୋଇଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୁବାଇର ଏକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରି ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଗୀତ ବଜାଯାଇଛି । ଏବେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ସଲମାନ ଖାନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଏହି ଗୀତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଏହି କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Instant Bollywood (@instantbollywood)

Leave A Reply

Your email address will not be published.