ଗିଟାର ବଜାଇ ସଙ୍ଗୀତର ମଜା ନେଉଛି କୁକୁର, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ନିଜ ମାଲିକଙ୍କ ସହ ଗିଟାର ବଜାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ଆଜିକାଲି ଗୃହପାଳିତ ପଶୁମାନଙ୍କର କ୍ରେଜ୍ ଅଧିକ ଦେଖାଯାଉଛି। ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ପ୍ରାୟତ ଲୋକମାନେ ଗୃହପାଳିତ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ବିତାଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି। ଏମିତିକି ଅନେକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆସୁଛି।

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Anderson (@trickspaniel)

ଅନେକ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ଗୃହପାଳିତ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ତାଲିମ ଦେଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ସାଧାରଣତ ଆମେ ପୋଲିସ ବିଭାଗ ସହିତ ଜଡିତ ପୋଷା କୁକୁରମାନଙ୍କର ଟ୍ରେନିଂ ଭିଡିଓ ଦେଖିଛୁ। ଯେଉଁଥିରେ ସେ କଠିନ ତାଲିମ ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ, ଆମେ ପ୍ରାୟତ ଗୃହପାଳିତ କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ମାଲିକମାନଙ୍କ ସହିତ ସବୁବେଳେ ଆମ ଚାରିପାଖରେ ମିଳୁଥିବା ଦେଖୁ, ଯେଉଁମାନେ କି ତାଙ୍କୁ କିଛି ନା କିଛି ଶିକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପାଶୁ ମାନେ ନିଜ ମାଲିକଙ୍କ ଆଦେଶ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି କି କୁକୁରକୁ କେବେ ସଙ୍ଗୀତ ଶିଖାଈବାରେ।ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ କୁକୁରକୁ ଗିଟାର ବାଜାଇବାର ତାଲିମ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ, ଏମିଲି ଆଣ୍ଡରସନ୍ ତାଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁରଙ୍କୁ ଗିଟାର ବଜାଇବା ପାଇଁ ତାଲିମ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ, ଏମିଲି ଗିଟାର ବଜାଇବା ପାଇଁ ପୁରସ୍କାର ସ୍ୱରୂପ ନିଜ କୁକୁର କୁକୁର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଡଗି ମଧ୍ୟ ଗିଟାର ବଜାଇବା ଏବଂ ଶିଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୬୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି। ପୁଣି ୟୁଜରମାନେ ମଧ୍ୟ, ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ଡଗି ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି କେବଳ ମଣିଷ ନୁହେଁ ପଶୁ ମଧ୍ୟ ସଙ୍ଗୀତକୁ ବୁଝି ପାରେ ଓ ସେହି ଡଗି ମଧ୍ୟ ଏକ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପ୍ରେମୀ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.